Ziņas par Latvijas un pasaules sportu!

Olympics Day 11 - BoxingTevi aizrauj globālie notikumi un gribi būt to epicentrā? Ja tevi interesē aktuālo notikumu Pasaulē un Latvijā izzināšana, apmeklē kvalitatīvu un operatīvu plašsaziņas līdzekli.

Mēs rakstām gan par sporta aktivitātēm, pasaules un lokālajiem notikumiem, gan novitātēm augstākajās tehnoloģijās. Online ziņu mājaslapā atradīsi mākslas, biznesa un finanšu ziņas, kā arī visādas izklaides un veselības jaunumu aktualitātes.

TŪLĪTĒJAS ZIŅAS PAR LATVIJAS VALSTS UN PASAULES SPORTU

Par sportistu gūtajām uzvarām, zaudētajām cīņām un karjeru – viss interesantais sporta mīļiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – interesanti fakti par sportistu gatavošanos un pasaules valstu favorītu iespējām iegūt godalgotas vietas. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga grandiozākās sporta sacīkstes, kurās sportistu tūkstoši sacenšas par godalgotām vietām un rekordiem. Olimpisko spēļu laikā nereti krīt pasaules un personiskie rekordi.

Esi aktīvs mūsu labāko sportistu fans un seko līdzi notikumiem, lasot jaunākās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm televīzijā.

VISS AKTUĀLAIS AUTO NOZARĒ

Interneta ziņu portālā publicētas saistošas ziņas auto cienītājiem un auto mīļiem, tāpat arī svarīga informācija visiem autobraucējiem. Šeit sadaļā atrodi svarīgo informāciju par plānotajām auto izstādēm,  izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Auto ziņās tu atradīsi ne tikai informējošu un pamācošu ziņu materiālu, bet arī izklaides ziņas.

PAREDZAMAIS LAIKS TURPMĀKAJĀM DIENĀM

Lai ik dienas būtu sagatavots gaidāmajiem laikapstākļiem, pirms iziešanas no mitekļa, izglītības iestādes vai ofisa ielūkojies laika ziņu prognožu sadaļā.

Plaša informācija par laika ziņām, vēja ātrumu u.tml. Latvijas galvaspilsētā un valsts lielākajās pilsētās 24 stundas diennaktī. Laika ziņās ik dienas varēsi atrast detalizētu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev sniegs iespēju saplānot lieliskas brīvdienas bez jebkādiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs saulaina, vai tomēr debesis klās mākoņi, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, kurā ir norādīts mākoņu daudzums.