Aviatoru tipa pulksteņi ar patiesām saknēm – zīmols Bell & Ross

Bell and rossAviatoru tipa pulksteņus ražo daudzi, tomēr īstas saknes un saistība ar lidmašīnu pilotiem ir vien retajam – tieši tādēļ zīmols Bell & Ross ir kas īpašs.

Bell & Ross lepojas ar uzņēmuma iespaidīgo mantojumu un slavenajiem valkātājiem – šī ražotāja pulksteņi bijuši un vēl joprojām ir cieņā starp profesionāliem pilotiem. Šis rokaspulksteņu zīmols nebūt neaprobežojas tikai a pulksteņiem, un pilotiem piedāvā arī dažādus lidojumam paredzēto instrumentu iedvesmotus rokaspulksteņu dizainus – tā, piemēram, vari pasūtīt arī pulksteni, kas izskatās kā lidmašīnas kompass, vai pulksteni, kura dizains iedvesmojies no dažādiem radariem un mērierīcēm, kuras parasti atrodas pilotu kabīnēs.

Tieši tas, ka Bell & Ross jau izsenis bijis pilotu iecienīts zīmols ļauj ar pārliecību teikt, ka tie ir visīstākie aviatoru tipa pulksteņi tirgū. Ja vēlies iet īstu pilotu pēdās, tad izvēlies kādu no ražotāja Vintage kolekcijas meistardarbiem ar kuriem dažādi militārie un civilās aviācijas profesionāļi lepojušies jau pagājušajos gadsimtos. Šo pulksteņu dizains lielā mērā palicis nemainīgi izsmalcināts, un tu kļūsi par vienu no klasiskās šo pulksteņu nēsātāju tradīcijas turpinātājiem.

Tieši Bell & Ross aviatoru sērijas ikoniskais dizains izceļas starp citu ražotāju rokas laikrāžiem. Tas ir reizē raupjš, kā militāristu pulkstenis un reizē izsmalcināts, jo tā detaļas salīdzinoši vienkāršajā dizainā noslīpētas līdz perfekcijai. Šo pulksteņu nēsātāji visi kā viens piekritīs, ka vērtība neslēpjas daudzās pārspīlēti smalkās detaļās, bet gan minimālā, ideāli pilnveidotā pulksteņa koptēlā. Tieši kopējais tēls ir tas, kas atšķir šos pulksteņus no citiem.

Protams, šādu augstas raudzes pulksteņu cenas var būt visai augstas, tomēr pret to būtu jāizturas kā pret ieguldījumu nākotnē. Nopērkot šādu ekskluzīvu pulksteni, tu bieži vien varēsi pat nopelnīt – daudziem pulksteņiem, tāpat kā labam vīnam, vērtība laika gaitā tikai pieaug. Piedevām, vari uzmeklēt labākos pulksteņu pirkšanas darījumus pie izplatītājiem internetā. Nereti gadās uzmeklēt ideāla stāvokļa lietotus eksemplārus, kuru cena ir pieņemama. Protams, pērkot pulksteņus internetā, ir vērts būt zināmā mērā piesardzīgam. Pirmais noteikums būtu izvairīties no ārzemju tirdzniecības vietām, vai vismaz vietām ārpus Eiropas. Iemesls tam ir visai vienkāršs –  ja nu atgadās kādas problēmas, ir labāk, ja vari doties tās risināt klātienē, nevis paļauties tikai uz e-pastu. Tāpat nav ieteicams pirkt ekskluzīvus pulksteņus no privātpersonām, kas nesniedz nekādas garantijas – profesionāls pulksteņu tirgotājs pats pārbauda katru eksemplāru un garantē, ka tas nav pakaļdarinājums