Zāles pļāvēju tipi un izvēlēs kritēriji, kas tev noderēs!

zāles pļāvējiZāles pļāvēju piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc tajā var ļoti viegli apjukt. Izvēloties piemērotāko zāles pļāvēju ir nepieciešams pievērst uzmanību vairākiem svarīgiem kritērijiem, kuri ļaus iegādāties pašu piemērotāko zāles pļāvēju tieši Tavām vajadzībām. Noteikti ir nepieciešams apbruņoties ar pacietību, lai iegādātos pašu labāko zāles pļāvēju tieši savai situācijai.

Noteikti jau esi pamanījis, ka zāles pļāvēji ir ļoti dažādi. Ir pieejami gan elektriskie, gan akumulatora, gan arī tādi zāles pļāvēji, kuri tiek darbināti ar degvielu, kā arī stumjamie zāles pļāvēji. Savukārt, ja ir nepieciešams pļaut lielu platību, tad vislabāk noder mauriņa traktors nevis parastie zāles pļāvēji. Tev noteikti arī ir jāsaprot, cik daudz naudas esi gatavs ieguldīt mauriņa pļaušanā. Piemēram, ja iegādāsies zāles pļāvēju, kurš ir elektriskā vai akumulatora tipa zāles pļāvējs, tad izdevumi par to nebūs tik lieli, kā citu veidu pļāvējiem. Šādiem pļāvējiem nav nepieciešama eļļas un filtru maiņa, tāpēc izdevumi par šādu zāles pļāvēju būs mazāki.

Ļoti svarīgi ir saprast, cik liela būs pļaujamā platība. Ja nepieciešams pļaut mazu platību, tad derēs elektriskā pļaujmašīna. Tās dzinēja jauda ir maza, tāpēc tas ir kā radīts, lai pļautu mazu platību un ne pārāk garu zāli. Jārēķinās arī ar to, ka elektriskā pļaujmašīna strādā ar vada palīdzību, tāpēc būs jāuzmanās, lai vads nemaisās pa kājām. Pozitīvie elektrisko zāles pļāvēju aspekti ir tādi, ka šie zāles pļāvēji ir viegli iedarbināmi un nerada lielu troksni.

Ļoti populāri ir arī akumulatora zāles pļāvēji. Protams, nepieciešams saprast, ka akumuatora zāles pļāvēja darbības laiks ir ierobežots, un ik pēc laika būs nepieciešam akumulatora uzlāde. Tam gan ir arī risinājums, jo vari iegādāties divus akumulatorus, attiecīgi, kad viens izlādējas, apmaini to pret citu. Arī akumulatora zāles pļāvēji izceļas ar mazāku svaru, kā arī tos ir vieglāk iedarbināt.

Savukārt, ja nepieciešams pļaut lielāku platību, tad vislabāk iegādāties mauriņa traktoru. Ar šādu traktoru ir iespējams pļaut lielu mauriņa platību, jo tas ir jaudīgs.

Ļoti svarīgs kritērijs, izvēloties zāles pļāvēju ir arī tas, ko ar nopļauto zāli vēlies darīt. Mūsdienās ir pieejamas trīs iespējas. Pirmā ir smalcināšana, otra ir savākšana un trešā ir izmešana uz sāniem. Attiecīgi, ja izvēlēsies smalcināšanas funkciju, tad zāle netiks izmesta uz sāniem, bet gan sasmalcināta. Sasmalcinātā zāle nokrīt uz mauriņa. Savukārt, ja izvēlies zāles pļāvēju ar savākšanas grozu, tad, protams, mauriņš paliks tīrs, bet būs jādomā, kur likt nopļauto zāli. Šāds variants, protams, ir ļoti piemērots saimniecībām, kurās ir nevis īss mauriņš, bet gan mauriņš ar lielu zāli. Tādos gadījumos noteikti negribas, lai zāle paliek uz mauriņa, bet gan gribas to savākt un izmest. Mūsdienās cilvēki ļoti iecienījuši iegādāties zāles pļāvējus, kuri piedāvā izmešanu uz sāniem ar smalcināšanas funkciju. Protams, jārēķinās, ka šādi zāles pļāvēji izmaksu ziņā nav no tiem lētākajiem, tomēr jāsaprot arī tas, ka tas ir ilgtermiņa pirkums, tāpēc nevajadzētu ekonomēt, iegādājoties zāles pļāvēju, jo vislabāk iegādāties kvalitatīvu pļāvēju, kurš kalpos ilgi un nekad nepievils. Iegādājoties piemērotāko zāles pļāvēju noteikti pievērs uzmanību visiem šiem kritērijiem, tādā veidā izvēloties piemērotāko zāles pļāvēju tieši savam mauriņam. Tu noteikti varēsi piemeklēt savam mauriņam piemērotāko un kvalitatīvāko zāles pļāvēju!