Viss remontam un būvniecībai būvmateriālu veikalā

Būvmateriālu interneta veikals

Šobrīd visu remontam un būvniecībai ļoti viegli un lielā klāstā ir iespējams piemeklēt Prof.lv būvmateriālu interneta veikalā. Interneta veikalā ir iespējams ne tikai apskatīt materiāla parametrus un tehniskās īpašības, bet arī parocīgi pasūtīt. Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv piedāvā pasūtīto preci piegādāt uz objektu, ekonomējot tavu laiku. Būvniecības materiāli un to savienojumi plašā piedāvājumā – iekšdarbiem, ārsienu konstrukcijām – no tādiem zināmiemražotājiem kā Knauf, Aeroc, Fibo un citiem.

Labas cenas būvniecības blokiem Aeroc, Fibo, Roclite u.c.
Būvniecības blokuspraktizē nesošo konstrukciju veidošanā. Prof.lv būvniecības interneta veikals piedāvā zemas cenas un garantē pasūtīto materiālu piegādes iespējas pa visu Latviju. Būvmateriālu katalogā var iegādāties keramzīta Keraterm un Fibo blokus. Keramzīta blokus var izmantot kā virs zemes līmeņa, tā arī zem zemes līmeņa būvniecībā. Bez tam tiem ir liela materiāla stiprība, kas pasargā būves konstrukcijas no triecieniem. Izmantojot gāzbetona blokus Aeroc, Roclite, Texoblock ir iespējams sasniegt augstus energoefektivitātes rādītājus. Tas ir iemesls, kāpēc tie ir izmantoti nesošo konstrukciju izveidē kā aizpildījumu daudzstāvu ēku un privātmāju būvniecībā. Izvēloties labāko sienu konstrukciju būvmateriālu, var ietaupīt ilgtermiņā.
Būvmateriālu veikalā daudzveidīgā sortimentā ģipškartona plāksnes no ražotāja Norgips un Knauf
Būvmateriālu katalogā sameklēsi Knauf un Norgips ražotos ģipškartonus par izdevīgām cenām. Būvmateriālu veikalā var piemeklēt dažāda veida ģipškartonu no Knauf un Norgips. Par piemēru, mitrumizturīgais reģipsis griestu un iekšējo sienu apdarei. Vairāk piemērots dušas telpu, vannasistabas, pirts remontiem, jo tajā ir paaugstināts mitruma līmenis. Savukārt mājas šķērssienu konstrukciju radīšanai var izmantot standarta reģipsi. Tas ir ļoti labs celtniecības materiāls ar ilgu kalpošanas laiku, kurš vairāk piemērots maziem telpu remontdarbiemun profesionālām rekonstrukcijām. Telpām, kurām ir obligāta augsta ugunsizturība, ir ieteicams lietot speciālo ģipškartonu ar sarkanas krāsaspārklājumu. Tas paredz, ka šādu ģipškartonu no Norgips un Knauf var izmantot telpu sienu un griestu konstrukcijām, kurās ir katlu mājas zona, dūmvads, krāsns. Uguni slāpējošās daļiņas, kas iestrādātas materiālā, uguns nelaimes apstākļos var pasargāt mājokli no tālākās uguns izplatības. Būvmateriālu katalogā arīpretvēja reģipsis ar augstām siltuma izolācijas īpašībām īpaši piemērots namu ārējo sienu konstrukcijām. Pateicoties blīvajām apšuvuma plāksnēm un mitruma aizturošām vielām, telpā samazina siltuma zuduma iespējas.