VIEMĒR IZDEVĪGI ŽOGU RISINĀJUMI TVORA.LV!

paneļu sētas, 3d, 2d sētas, žogi tvora.lvUAB “Tvora” uzņēmums piedāvā sētas, ko teicami var pielāgot ikkatras teritorijas un īpašuma vajadzībām. Ja pašlaik meklējat labākos sētu risinājumus, apskatiet uzņēmuma “Tvora” sniegtos piedāvājumos. Moderni un klasiski sētu risinājumi, kas jūsu teritoriju spēs pasargāt no svešiem skatiem un sniegs drošumu.

Tvora.lv piedāvā atšķirīgu tipa žogu izveidošanu un montēšanu.

- Metāla žogi kas sniedz žogam ilgu ekspluatācijas laiku. To piestiprina uz betona plaknes, tieši tāpēc lieliski iederētos ar akmens sētas elementi.

- Koka sēta skolai, privātīpašumam, bērnudārzamun citām ēkām no augstvērtīgas koksnes . Dodot priekšroku šim variantam, jūs varēsiet pasūtīt sētas dēlīšu pozīciju – statiskā vai gulošā plaknē.

- Skandināvu tipa akmens žogi, ko varēs izveidot gan paneļu veidā, gan kolonnu vai atbalsta sienas formā metāla vai koka žogam.

Pļavas, ganību teritorijas norobežošanai ir ieteicams ir jau Amerikā popularitāti ieguvušais plastmasas veida sētas variants. Tā montāža ir diezgan vienkārša, turklāt naudas izmaksas zemas. Plastmasas žogs labi pretojas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai iedarbībai un var noturēt ļoti labu izskatu līdz pat 50 gadiem. Tvora.lv mājaslapā jūs varat pasūtīt iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu sētas. Metāla žogi labi piemēroti teritorijas aizsargāšanai no lieliem dzīvniekiem un nepiederošām personām. Piemērots risinājums jums piederošā meža platības nožogošanai.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne vien žogu izgatavošanā, bet arī vairāku veidu sētas vārtu sistēmu izveidē, kas tiek piemēroti katra klienta nepieciešamībai. Izvēlē bīdāmie, veramie, automātiskie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī mazie sētas vārtiņi. Uzņēmuma speciālisti veic arī dārza, pagalma iekārtošanas darbus, izgatavo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā radīs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem sētas variantiem pie firmas Tvora.lv ekspertiem – žogu izgatavošana, uzstādīšana pēc individuālajiem pasūtījumiem!