Vidējā un pamata izglītība

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola R1TV.LVVidusskolas Rīgā sniedz akreditētas izglītības programmas, starp tām arī 1. Tāmācības vidusskola. Mācoties tiešsaistē, mācību laikā jāliek arī visas obligātās ieskaites, gluži kā parastās vidusskolās. Veiksmīgi noliekot eksāmenus skolēns saņem arī atestātu par vidējo izglītību. Tomēr šobrīd, pilnveidojoties saziņas kanāliem, mācības attālināti ir kļuvušas daudz pieprasītākas nekā agrāk. Visbeidzot – apmācības tiešsaistē neatšķiras no tā mācību procesa, ar ko nākas saskarties vienkāršas vidusskolas skolēnam. Vienīgā atšķirība –  šajā situācijā pasniedzējs komunicē ar skolēniem tiešsaistē, tomēr tas tikai uzlabo mācību kvalitāti – skolēnam ir pat lielāka vēlme mācīties, jo pats mācīšanās process ir aizraujošāks.

Meklējot iespējas, kur apgūt kvalitatīvu vidējo izglītību internetā,  Rīgas 1. Tālmācības vidusskola , iespējams, būs īstā izvēle. Skola pasniedz mācības neklātienē, liekot uzdevumus un mācību materiālus tālmācības programmā. Pirms apmācībām skolēnam tiek sniegta pieeja šai virtuālajai mācību videi un, izpildot uzdevumus tie tiek saglabāti šajā sistēmā. Tādējādi skolotājs var analizēt izpildīto uzdevumu rezultātus un sniegt atbildi, paziņojot vērtējumus un ieteikumus. Skola piedāvā pāriet pie viņiem jebkurā no mācību mēnešiem – uzrādot dokumentu par iepriekšējās skolas sekmēm visas atzīmes no iepriekšējās skolas tiks ieskaitītas un mācības turpināsies tajā pašā klasē, tikai tiešsaistē.

Mācības tiešsaistē – nozīmīgākie ieguvumi: * Ērts mācību process, iespēja mācīties pašam plānojot savu laiku no jebkuras vietas, kur var piekļūt internetam; * Vajadzības gadījumā vienmēr ir iespēja nākt uz konsultācijām pie pasniedzēja klātienē; * Tālmācības skola un mācību process ir daudz efektīvāks nekā monotonas mācības klātienē; *Mācību programmu var apgūt un skolu var pabeigt jau gada laikā; * Tālmācības izglītība nozīmē, ka iespējams ne tikai iziet vidusskolas programmu, bet arī pilnveidot darba iemaņas Internetā, kas noderēs arī veiksmīgajā nākotnē.

Rīgas vidusskola – Rīgas 1. Tālmācības vidusskola atrodas Rīgā, A.Saharova ielā 35, bet sīkāku izklāstu par pašu mācību procesu un cenu iespējams uzzināt skolas mājaslapā www.r1tv.lv.