Vēlies uzsākt studijas ārzemēs? Palīdzību meklē pie Ergo Education

Ja jūs plānojat iegūt augstākstudijas ārzemēso izglītību kādā no ārzemju universitātēm, tad jums noteikti vajadzēs gan padomu un noderīgu informāciju, gan praktisku palīdzību. Latvijā ikvienam studēt gribētājam, kurš plāno doties uz ārzemēm, atbalstu un palīdzību sniegs izglītības aģentūra Ergo Education.

Tai ir liela pieredze dažādos ar izglītību saistītos jautājumos – studijām, nometnēm un valodu kursiem ārzemēs. Uzsākt studijas sadarbībā ar ergoeducation.com ir daudz drošāk un vieglāk, jo pieredzējuši darbinieki spēs palīdzēt atrast labāko studiju programmu, aizpildīt pieteikuma dokumentāciju un palīdzēs arī praktiskos jautājumos jau jaunajā studiju vietā.

Izglītības aģentūrai Ergo Education ir vairāk kā divdesmit gadu pieredze sadarbībā ar ārzemju universitātēm. Aģentūra atvieglo mūsu jauniešu ceļu uz labu un starptautisku augstāko izglītību, kas var dot plašākas izaugsmes iespējas nākotnes karjerai.

Daudzi jaunieši izvēlas studijas ārzemēs tāpēc, ka Latvijā ne visās nozarēs ir kvalitatīvas studiju programmas. Lai uzzinātu par labākajām universitātēm, to studiju studijasprogrammām un prasībām pretedentiem, konsultācija pie Ergo darbiniekiem būs ļoti noderīga. Ja jaunietim pašam nav īstas pārliecības, ko vēlas studēt, tad Ergo Education darbinieki ar dažādu testu palīdzību varēs noteikt, kuras jomas studentam ir vairāk piemērotas gan zināšnu, gan personības tipa dēļ.

Pēc atbilstošākās studiju vietas atrašanas darbinieki palīdzēs ar dokumentācijas nokārtošanu, lai jaunietis var pieteikties studijām izvēlētajā programmā. Katrā vietā ir savi kritēriji, kuriem jāatbilst.

Visbiežāk tā ir teicama vidējā atzīme atestātā un atbilstošs vērtējums starptautiskā angļu valodas eksāmenā vai testā. Šie kritēriji ļauj universitātei pārliecināties, ka pretendentam ir pietiekamas priekšzināšanas un atbilstošas angļu valodas zināšanas, lai sekmīgi sekotu studiju procesam.

Ergo Education darbinieki palīdzēsiestāties universitātē un arī veiksmīgi tajā nokļūtu un iedzīvoties, jo katrā sadarbības universitātē ir koordinators, kurš sniedz praktisku atbalstu jaunajiem studentiem dažādos sadzīves un komunikācijas jautājumos. Bieži vien jauniešiem ir grūti iedraudzēties, viņi nepārzina valsts un pilsētas medicīnas, transporta sistēmu.

Var būt kādas grūtībasar dzīvesvietu un ar to saistītiem jautājumiem. Tad šī atbalsta persona sniedz noderīgu informāciju,palīdz saprast universitātes kārtību un citus aktuālus jautājumus.

Studijasārzemēs ir lieliska iespēja iepazīt citu valsti, satikt cilvēkus no visas pasaules, nodibināt kontaktus un galu galā – iegūt prestižu un darba devēju acīs novērtētu augstāko izglītību, kas pavērs karjeras iespējas ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē.