Veikts ķīmiskais pīlings, kas uzlabo arī iekšējo skaistumu

veikts-kimiskais-pilings

Katras sievietes sapnis ir gluda, skaista sejas āda, bez pinnēm, izsitumiem, plankumiem. Pēc sejas ādas var pateikt sievietes vecumu, emocionālo stāvokli, ļoti viegli var noteikt, vai viņa ir laimīga, vai nē. Ar sevi apmierināta sieviete staro arī ārēji. Taču ko darīt, ja sejas āda ir pelēka, neelastīga, trūkst tvirtuma? Ja pēc dzemdībām būtiski mainījies hormonālais stāvoklis, vai pēc ilgstošas nepareiza uztura lietošanas tas redzams arī uz sejas? Ja šādos gadījumos tiks veikts ķīmiskais pīlings, tas būtiski var palīdzēt uzlabot gan ārējo izskatu, gan pašsajūtu.

Kas ir ķīmiskais pīlings?

Patiesībā tas ir vienkāršs, ātrs un salīdzinoši lēts veids ādas atjaunošanai. Tā ir sejas tīrīšana, kuras laikā izmanto Alfa- hidroksiskābes jeb AHA, kuras iegūst no augļiem, cukurniedrēm, vīna, kā arī skābpiena. Tāpat AHA pazīst kā augļskābes. To galvenā funkcija sejas tīrīšanas laikā ir vājināt saites starp epidermas šūnām, kas ir ādas augšējas slānis, tādā veidā būtiski paātrinot dabīgo ādas nolobīšanās procesu un āda spēj atkal ģenerēt jaunas šūnas.

Kādus uzlabojumus pamanīsiet pēc ķīmiskā pīlinga procedūras?

  • Papildu ķīmiskā pīlinga pievienotā vērtība ir spēja uzlabot kosmētisko līdzekļu iekļūšanu pēc iespējas dziļāk ādā, tādējādi uzlabojot to efektivitāti un iedarbības spējas, tātad paaugstina šūnu reģenerācijas spējas;
  • Augļskābēm piemīt arī balinošas īpašības, kas palīdz cīnīties ar pigmentācijas plankumiem;
  • Pīlinga laikā tiek likvidēti raga zvīņu sablīvējumi, kas ir vainojami pie grumbainas, nevienmērīgas ādas;
  • Novērš grumbu turpmāku rašanos un samazina esošās grumbas;
  • Ķīmiskajam pīlingam piemīt unikāla īpašība, kas ļauj arī iztīrīt tauku dziedzeru izvadus, kas nereti vainojami pie piņņu rašanās;
  • Augļskābju atjaunojošās īpašības palīdz cīnīties ar rētu rašanos pēc pinnēm un izlīdzina esošās;
  • Ķīmiskais pīlings padara rupju un sausu ādu maigāku, vienmērīgāku un veselīgāku.

Cik bieži nepieciešams atkārtot ķīmiskā pīlinga procedūru?

Lai sagaidītu vēlamo rezultātu, nepieciešams procedūru kurss, kas sastāv no 2-4 pīlingiem. Kursus nevajadzētu atkārot biežāk kā divas reizes gadā. Procedūras ilgums ir līdz 50 minūtēm. Tā laikā ar speciālu gēlu attīra ādu ar ļoti vāju skābes gēlu. Pēc tam iespējams just vieglu ādas kņudēšanu, jo tiks uzlika skābi saturoša gela aplikācija. Tāpat izmanto arī speciālu hialuronskābes seruma aplikāciju ādas mitrināšanai. Procedūras noslēgumā tiek uzlikta nomierinoša maska un krēms ādas atjaunošanai un mitrināšanai.