Vajag auto, nāc noīrē!

ecorent.lv auto noma, lēta auto noma, busu nomaAutomašīnas noma ir ērts risinājums visiem tiem, kas grib ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu auto, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Norādes par tuvējo auto īri vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkārtnēs. Attīstoties tehnoloģijām, auto nomu ir iespējams pieteikt arī internetā aizpildot vienkāršuanketu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja ja tas būs nepieciešams.. Par samaksu vienojas auto parkā uz vietas un turpmākie sadarbības noteikumi tiek atrunāti ar iznomātāju klātienē.. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts īres līgums un klients dodas prom ar izvēlēto mašīnu.. Tie, kuri ceļo izmantojot savu vai nomas auto, noteikti zina to, cik tas ir parocīgi un izdevīgi. Lidostu, ostu un staciju apkaimē vienmēr būs iespēja iepazīties ar tuvāko auto nomu piedāvājumiem. spēkratu nomu var pieteikt arī internetā, turklāt pieteikt arī dažādus papildus piedāvājumus.. Ierodoties autoplacī pēc nomas mašīnas, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma punkti.. Īres līgumus paraksta uz vietas. Pēc visu dokumentu nokārtošanas, klients var doties ceļā, taču nevajag aizmirst auto laikus nogādāt atpakaļ.

Kam paredzēta automašīnu noīrēšana?

Automašīnu un piekabju īri izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas ērti pavadīt savas brīvdienas vai darba komandējumu.. Automašīnu īrei. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet lokālā mērogā, auto noma ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu lokā, ir iespēja nomāt arī mikroautobusus un minivenus.. Visas īres automašīnas ir izgājušas TA, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Cik tas maksā?

Papildus piedāvājumi nav ietverti nomas cenā, taču tie būtiski atvieglos ceļu. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu auto sēdekļi palīdzēs ceļā justies droši atvasēm, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Liela daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas auto, mēdz atšķirties vien pa pāris eiro.