Vajadzīgs auto uz neilgu laiku!? Izlasi!

ecorent.lv auto nomaAutomašīnu iznomāšana ir ērts risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu automašīnu, jo tas varētu būt pārāk neizdevīgi.. Norādes par tuvējo automašīnu nomu vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkaimēs. Ja plānojat maršrutu internetā, tad iesakām internetā aizpildīt arī automašīnas īres pieteikumu, tikai nepieciešams atrast atbilstošu izīrētāju. Par nomas maksu vienojas klātienē, kā arī visi citi noteikumi un neskaidrības tiek izrunātas autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto automašīnu.. Visi tie, kuri ir ceļojuši izmantojot auto nomu, noteikti var apstiprināt šāda pārvietošanās veida lieliskumu.. Ierodoties svešā pilsētā vai valstī, vienmēr apsekojiet lidostu, ostu un staciju apkārtni, lai atrastu automašīnu iznomātāju piedāvājumus.. Tīmeklī ir iespēja pieteikt ne tikai auto nomu, bet arī dažādus papildus pakalpojumus. Ierodoties autoplacī pēc nomas automašīnas, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma punkti.. Arī īres līgums tiek parakstīts klātienē.. Tālāk klients ar mašīnu var braukt kur vēlas, taču svarīgi auto nogādāt iznomātājam atpakaļ laicīgi.

Kam paredzēta auto iznomāšana?

Automašīnu īri izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas komfortabli pavadīt savas brīvdienas vai darba braucienu.. Tā pat  auto noma. Ja esat raduši ceļot kuplā draugu un radu pulkā, tad minivenu un mikroautobusu īre būs tieši laikā. Visas auto placī atrodamās mašīnas ir ar derīgu TA un apdrošinātas, tādēļ par nelaimēm nav jāuztraucas ne nomātājam, ne iznomātājam.. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet vietējā mērogā, auto noma ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu lokā, ir iespēja iznomāt arī mikroautobusus un minivenus.. Visas īres automašīnas ir izgājušas tehnisko apskati, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas.

Jaunāko info par auto nomu uzzini - http://ecorent.lv/jaunumi/

Cik tas maksā?

Auto izirētāji ir daudz un atšķirīgs ir arī piedāvājums, taču vairums vienam un tam pašam automašīnas modelim piedāvā cenu, kas atšķiras, varbūt, pa dažiem eiro. Ilgtermiņa auto īrei vienmēr būs pielāgotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. Kā bonuss tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdekļiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai bērnu pārvadāšana būtu ērta un droša, lielgabarīta bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžniekā un ceļā nenomaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze..|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa automašīnas pie atšķirīgiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Ilgtermiņa mašīnu noma ir pieejama ar dažādām atlaidēm. Lai ceļš būtu vieglāks, iespējams iznomāt dažādas palīgierīces un aksesuārus. GPS, bērnu sēdekļi, jumta bagāžnieki ir tikai daži no papildinājumiem, kas atrodami auto iznomātāja piedāvājumā.