Vai zini par tādiem ekspertiem skaistumkopšanā kā Nofrete.lv?

Nevar noliegt, ka mūsdienās valda skaistuma kults – ārējam izskatam tiek pievērsta ļoti liela uzmanība, īpaši sieviešu vidū. Jāsaka gan, ka tas nav nekas slikts, jo ikviens cilvēks ar koptu ķermeni un patīkamu ārējo izskatu jūtas daudz pašpārliecinātāks par sevi. Galu galā, pats galvenais taču ir patikt pašam sev, vai ne?  

Līdz ar lielo pieprasījumu, skaistumkopšanas industrija ir ievērojami augusi visā pasaulē, tostarp arī Latvijā. Skaistumkopšanas saloni ir pieejami teju visur. Mums, kā patērētājiem, tā ir laba ziņa. Mēs varam izvēlēties un uzticēt rūpes par savu ķermeni tikai pašiem labākajiem speciālistiem, jo konkurence ir liela.

Skaistumkopšanas salonu izvēlē lielu lomu spēlē arī cena. Samērā bieži ir tā, ka saloni ar skaļu un labi zināmu zīmolu par saviem pakalpojumiem iekasē daudz lielākas summas, nekā, piemēram, vietējais, bet ne tik pazīstamais skaistuma salons. Tas, vai dārgāks ir labāks, noteikti kļūst skaidrs, kad izmēģināti abi varianti. Tomēr pastāv arī daudzi skaistumkopšanas saloni, kur rūpīgas un kvalitatīvas procedūras pieejamas par saprātīgu cenu, piemēram, tādā salonā kā Nofrete.lv.

Skaistumkopšanas salons Nofrete lepojas ar 16 gadu pieredzi skaistumkopšanā, kosmetoloģijā un estētiskās dermatoloģijas jomā. Tajā strādā pieredzējusi speciālistu komanda, kuras darba kvalitāti apliecina pozitīvās klientu atsauksmes. Tieši kvalificētie un sertificētie speciālisti ir salona galvenā vizītkarte.

Salona Nofrete galvenie darbības principi:

  • Sejas procedūras
  • Ķermeņa procedūras
  • Nagu kopšana

Teju visi skaistumkopšanas saloni, tajā skaitā arī Nofrete, piedāvā sejas, ķermeņa un nagu kopšanas procedūras ne tikai sievietēm, bet arī stiprā dzimuma pārstāvjiem. Patīkamā un privātā atmosfērā iespējams veikt dažāda veida procedūras, sākot no klasiskās ķermeņa masāžas un manikīra, līdz pat fotoepilācijai un veselīga iedeguma iegūšanai solārijā.

Salons Nofrete savus pakalpojumus sniedz Rīgā, E. Melngaiļa ielā 5, darba dienās no plkst. 9:00 līdz pat plkst. 21:00, kā arī sestdienās no 10:00 līdz 17:00. Pieteikties vizītei vai arī uzdot sev interesējošos jautājumus iespējams pa e-pastu info@nofrete.lv vai arī zvanot + 371 272 92 200.

Vēlies sevi palutināt, bet vēl neesi izlēmis, kāda procedūra tā varētu būt? Nofrete sertificētie speciālisti veic plaša spektra skaistumkopšanas pakalpojumus, par kuriem sīkāk izklāstītu informāciju iespējams gūt Nofrete mājas lapā www.nofrete.lv. Turpat arī norādītas katras procedūras ilgums un to cenas.