Vai vajadzētu pilnībā atteikties no kredītiem?

patēriņa kredītsJa kredīta aizņemšanās iespēju nebūtu,  reti kurš būtu spējīgs „uz sitiena” sev iegādāties māju. Protams, ka katra kredīta veidam ir savi nosacījumi. Jāpiemin, ka pie mīnusiem mēs varam teikt, ka ņemot lielus kredītus, klāt nāk arī lieli kredīta procenti. Bet nekas dzīvēs nenotiek bez maksas. Jums ir lieliska iespēja paņemt kredītu un nopirkt sev māju, kas bijis Jūsu dzīves lielākais sapnis, un par to Jums papildus jāpiemaksā neliela daļa procentu, kā to nosaka aizdevējs, vai joprojām kredīti ir tik neizdevīgi un no tiem vajadzētu atteikties pilnībā? Visticamāk, ka nē!

Kā vēl vienu, labu piemēru var minēt – studējošos jauniešus, kas augstskolā iestājušies tikai un vienīgi pateicoties studiju kredītam. Ja šāda kredīta nebūtu, tad liela daļa studējošo nemaz fiziski nevarētu iestāties sev interesējošajā augstskolā. Vai tiešām kredīti ir tik melni, kā tos dēvē ? Pavisam noteikti nē! Kredīti mums palīdz dažādās dzīves situācijas, tikai ļoti svarīgs   jautājums – „Vai mēs kredītus aizņemamies tik tiešām nepieciešamības gadījumā, kur savādākas iespējas aizņemties nav, vai otrs variants – nauda tiek paņemta, lai  piepildītu savas personiskās vajadzības, kā piemēram – mājas remonts, elektronikas iegāde, auto iegāde, dzīvokļa iegāde, mājas iegāde utt.

Tomēr atcerieties, lai arī kādu kredītu Jūs ņemat, Jums tas ir jāatdod atpakaļ. Tāpēc ļoti rūpīgi izvērtējiet, vai spēsiet pildīt savas kredīta līgumsaistības! Aizņemieties atbildīgi!

Uzzini vairāk šeit.