Uzņēmums, kas specializējies žogu ražošanā – UAB “TVORA”

tvora.lv paneļu žogi, sētas 3d 1Uzņēmums UAB Tvora klientiem piedāvā īpašuma vajadzībām sētas, ko adaptēt katra klienta īpašuma nepieciešamībai. Ja pašlaik meklējat kvalitatīvu sētu risinājumus, aplūkojiet UAB “Tvora” sniegtos piedāvājumos. Tur varēsiet sameklēt gan klasiskus, gan arī modernus žogu variantus, kas jūsu īpašumu aizsargās no nelūgtiem viesiem un sagādās drošības sajūtu.

Tvora.lv piedāvā dažāda tipa žogu izgatavošanu un uzstādīšanu.

- Skandināvu dizaina akmens sētas ir masīvi, un tos iespējams izveidot gan kā sētas paneļus, gan atsevišķus dekorus žogā kolonnas vai pamata plaknes vietā.

- Metāla žogu izgatavošanā tiek izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas nodrošina sētai ilgu ekspluatācijas periodu. To stiprina uz betona atbalsta plaknes, tamdēļ lieliski izskatītos ar akmens žoga elementi.

- Klasiska koka sēta skolai, privātīpašumam, bērnudārzam u.c. no kvalitatīvas priedes koksnes Thermowood. Izvēloties šo variantu, jūs varēsiet pasūtīt sētas dēlīšu novietojumu – vertikālā vai horizontālā pozīcijā.

Tvora.lv sētu sortimentā atradīsiet arī plastmasas veida žogus, kas ir līdzīgs variants klasiskajiem koka žogiem. Bet tās ir vieglāk kopjamas un to ekspluatācijas laiks var būt līdz pat 50 gadiem. Paneļtipa, klasiskas formas žogi un cita modeļu PVC žogu formas, ko uzņēmuma profesionāļi pielāgos pēc jūsu prasībām. Pagaidu žogam varat izvēlēties metinātu sieta sētu, ko pēc tam jūs varat apstādīt ar zaļumkokiem.

Uzņēmums ir specializējies ne tikai īpašumu un dārza žogu veidošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmas kompleksu izveidošanā un uzstādīšanā. Veramie, bīdāmie, automātiskie vārti no koka un metāla konstrukcijām pēc individuāliem klientu pieprasījumiem. Jautājumu gadījumā sazinieties ar uzņēmuma profesonāļiem, zvanot pa telefonu 67 88 10 43 vai rakstot jautājumu uz info@tvora.lv. sniegs ierosinājumus optimālakajam sētas variantam!

Apskatieties paneļu tipa žodus  - http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/panelu-zogi-3d-2d