Ūdens autonomās apgādes sistēmas ierīkošana- Udensjums.lv

dziļurbumiTavā dzīvesvietā problēmas ar ūdens apgādi? Gribi dzeramo, uzturā lietojamu ūdeni? Varēsi atrisināt šīs grūtības ar Udensjums.lv profesionāļu atbalstu! Kompānijas SIA “Ground Water” servisa piedāvājumā dažnedažādi ūdens apgādes sistēmas risinājumi un citi ar tās montēšanu saistītie pakalpojumi. Mini ekskavatora pakalpojumi, siltumsūkņu ierīkošana u.c. Iepazīsties ar pakalpojumu sortimentu Udensjums.lv.

Udensjums.lv pakalpojumu sortimentā ir mini ekskavatora pakalpojumi. Tas ir sevišķi noderīgs zemes rakšanas un apstādījumu plānošanas apstākļos, arīdzan sniega izvešanā ziemas sezonā. Teritorijas labierīkošanai mini ekskavatora serviss noderēs augsnes sagatavošanai apstādījumiem un celiņu ierīkošanai. Udensjums.lv pakalpojumu sortimentā arīdzan siltumsūkņu montāža mājokļa apsildes izveidē. Siltumsūkņi mazina privātmājas energopatēriņu apsildei par teju 80 % , salīdzinot ar citiem apsildes veidiem. Tie ne tikai apsilda, bet arī paredz mājokļa dzesēšanas funkciju vasaras laikā.

Darbinieki nodarbojas arīdzan ar artēzisko aku urbšanu un ūdens piegādes sistēmas ierīkošanu. Atkarībā no vajadzīgā dziļurbuma dziļuma, darbinieki to ierīkos apmēram 10 dienu laikā ierīkos artēzisko aku. Bieži vien ir vajadzīgi ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas filtri, jo grunts sastāvā atkarībā no lokācijas var būt paaugstināts dzelzs un kaļķa daudzums. Ūdens, kas iegūts no artēziskās akas urbuma, ir kvalitatīvs un tīrs. Ūdens piegādes sistēmas komplekss dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem, tāpēc nevajadzēs uztraukties par lielāku ūdens tērēšanu vai ūdens pienākšanas traucējumiem.

Atkarībā no tavām finansiālajām opcijām un dziļurbuma ierīkošanas opcijām, Udensjums.lv eksperti tev ieteiks optimālāko . Apskati ūdens apgādes struktūras izveidošanas servisu u.c. pakalpojumus. Udensjums.lv!