TVORA.LV – IZGATAVO UN MONTĒ SĒTAS PĒC PASŪTĪJUMA

tvora.lv, koka žogi, koka sētasJa šobrīd esat žoga meklējumos, ieskatieties uzņēmuma “Tvora” sniegtajos žogurisinājumos. UAB Tvora ir uzņēmums, kas sniedz kvalitatīvus un optimālus dārza žogu un klasiskas koka sētu risinājumus pēc ikviena klienta personīgajām vēlmēm. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv jūs varat izraudzīties metāla, PVC jeb plastmasas, koka u.c. žogu variantus, ko firmas profesionāļi izveidos precīzi jūsu privātteritorijas vai pagalma apmēram un uzstādīs ērtā brīdī.

Uzņēmuma “Tvora” speciālisti piedāvā dažāda modeļu sētu izveidošanu un ierīkošanu.

- Metāla žogi kas spēj nodrošināt sētai lielu ekspluatācijas periodu. To piestiprina uz betona plaknes, tāpēc lieliski iederētos ar akmens žoga elementi.

- Klasiska koka žogs privātmājai, bērnudārzam, biroja ēkai u.c. no augstvērtīgas koksnes . Izvēloties šo variantu, jūs varat izvēlēties sētas dēlīšu novietojumu – horizontāli vai vertikāli.

- Skandināvu stila akmens žogi ir ļoti smagnēji, un tos ir iespējams izveidot gan kā žogu paneļus, gan stabu vai atbalsta sienas veidā metāliskam vai koka žogam.

Pļavas, ganību teritorijas iežogošanai ļoti ieteicams risinājums PVC jeb plastmasas tipa žogs. Tā uzstādīšana ir diezgan vienkārša, turklāt naudas izmaksas zemas. Plastmasas žogs nepakļaujas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai ietekmei un var noturēt pietiekami labu vizuālo izskatu līdz pat 50 gadiem. Tvora.lv jūs varat atrast iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu sētas. Metāla žogi ļoti labi atbilstoši teritorijas pasargāšanai no dzīvniekiem un nepiederošām personām.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne vien sētas ražošanā un montēšanā, bet arī dažādu sētas vārtu sistēmu izveidē, ko adaptē ikviena klienta vajadzībai. Piedāvājuma klāstā bīdāmie, veramie, automātiskie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī mazie sētas vārtiņi. Tvora.lv profesionāļi veic arī pagalma, dārza labiekārtošanas darbus, izgatavo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā piešķirs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem sētas variantiem pie firmas Tvora.lv ekspertiem – teritoriju sētu izstrādāšana un montāža pēc individuāla pieprasījuma!