Trīs moderni velosipēdi braukšanai pa pilsētu

pilsētas veloispēdiKad aiz loga spīd saule un maigs vējš arvien vairāk liek manīt to, ka vasara jau tūlīt būs klāt, cilvēki cenšas atvēlēt laiku, lai dotos brīvā dabā. Kāds izvēlas sākt skriet, citi – vienkārši pastaigāties vai sarīkot pikniku pie upes vai ezera. Vēl kāds dod priekšroku braukšanai ar velosipēdu. Un patiesi, šis visiem tik labi pazīstamais transportlīdzeklis ar katru gadu iegūst arvien lielāku popularitāti, jo mūsdienās velosipēdu piedāvājums ir tik plašs, ka ikviens var atrast ko sev tīkamu.

Ir gadījies dzirdēt, ka cilvēki, kuri dzīvo pilsētā, nereti baidās braukt ar velosipēdu vai arī uzskata, ka ērtāk uz izmantot sabiedrisko transportu. Taču, ja pavērojam, kas notiek uz ielām, ir skaidri redzams, ka velosipēdistu skaits pieaug. Arvien vairāk cilvēku izvēlas doties pat uz darbu ar divriteni, tādējādi ne tikai uzlabojot savu veselību, bet arī ietaupot līdzekļus un rūpējoties par apkārtējo vidi.

Tiem, kuri vēlas baudīt braukšanu ar divriteni pa ielām, ieteicams izvēlēties pilsētas velosipēdus. Šie modeļi, atšķirībā no citiem, ir ar gludākām un šaurākām riepām, kā arī tie ir radīti, lai braucējs justos pēc iespējas ērtāk. To nodrošina platais un mīkstais sēdeklis, kā arī rāmja konstrukcija, kas ļauj braukt nesaliecot muguru. Tāpat pilsētas velosipēdi ir aprīkojami ar priekšējo un aizmugurējo apgaismojumu, zvaniņu, bagāžnieku, elegantu mantu groziņu, bērnu sēdeklīti, dubļusargiem un daudz ko citu. Ķēdes sargs ļaus jums braukt ar velosipēdu, neatkarīgi no apģērba – kleita, uzvalks vai sporta apģērbs – tas viss būs piemērots šim transportlīdzeklim!

Arī tu vēlies sākt šo vasaru ar jaunu un elegantu velosipēdu? Šeit būs trīs moderni pilsētas velosipēdi, kurus jau šobrīd vari iegādāties interneta veikalā 220.lv:

  • Sieviešu velosipēds “Burghardt” 26″, “Swan Line” – šis pievilcīgais pilsētas velosipēds ir baltā krāsā, ar brūni sēdekli, rokturiem, dubļosargiem, kā arī ķēdes sargu. Velosipēda dakša un rāmis darināti no tērauda, bet riteņi – no alumīnija. Divritenis aprīkots ar V-veida bremzēm. Riteņu diametrs ir 26”, bet rāmja izmērs ir 16,5”, tādēļ jāņem vērā, ka šis velosipēds būs piemērots dāmām, kuru augums ir no 150 līdz 170 centimetriem. Komplektā ietilpst arī lukturītis, zvaniņš, atstarotāji, dubļu sargi, bagāžnieks un groziņš.

  • Pilsētas velosipēds “Burghardt Corsa SHI” – šis modelis ir baltā krāsā, un tas būs jūsu uzticamais pavadonis kā izbraucienos pa pilsētu, tā arī, izbaudot meža taku burvību! Tā dakša un rāmis ražoti no tērauda savukārt riteņi ir alumīnija. Velosipēds aprīkots ar 18 ātrumiem, lai jūs varētu pēc iespējas ērtāk pārvietoties pa dažādiem apvidiem. Riepu izmērs – 26”, rāmis – 16,5”. Komplektā ietilpst arī zvaniņš un atstarotāji.

  • Vīriešu pilsētas velosipēds “Leader Wild cat” – šis melnbaltais velosipēds būt lieliski piemērots kungiem, kuri iecienījuši braukšanu pa pilsētu. 20” tērauda rāmis nodrošinās drošu pārvietošanos. Velosipēds aprīkots ar sešiem ātrumiem un kvalitatīvajiem “Shimano” pārslēdzējiem.