Stila knifi pirmajam randiņam

pricekiller.lv smarzas internetāPat tad, ja ikdienā esi visnotaļ pašpārliecināta sieviete, gatavojoties pirmajam randiņam ar vēl neiepazītu stiprā dzimuma pārstāvi, tu visticamāk jūti vieglu nedrošību. Prātā pārcilājot iespējamos sarunu tematus un izspēlējot dažādus scenārijus, tu noteikti domā arī par to, kā izskatīties tā, lai ne tikai atstātu satriecošu pirmo iespaidu, bet arī justos gana ērti un komfortabli visa vakara garumā. Lai nekļūdītos, dod priekšroku mērenībai un atceries, ka pats galvenais ir tas, lai izraudzītajā tēlā tu justos labi!

Ņem vērā, ka pirmajam randiņam nevajadzētu būt pārsteigumam! Lai apģērbtos un sagatavotos atbilstoši, tev vajadzētu zināt tikšanās vietu. Neformālam piknikam parkā nederēs augstpapēžu apavi, savukārt vakariņām restorānā nebūs piemēroti džinsi un sporta krekliņš.

Apģērbs

Pirmais un galvenais priekšnosacījums, izraugoties randiņam piemērotu apģērbu, ir tas, lai izvēlētais tērps būtu atbilstošs tavai personībai un ikdienas stilam. Ja parasti dod priekšroku sportiskam apģērbam, neeksperimentē – jaunus un neierastus ansambļus labāk izmēģināt parastā dienā. Tāpat ir būtiski nepārcensties – pārlieku svinīgs tēls visticamāk neatbildīs partnera iecerei un radīs lieku mulsumu. Arī apģērbs, kas atklāj pārlieku daudz miesas vai izskatās pārāk izaicinoši, var raidīt vīrietim nepareizos signālus. Izvēlies sieviešķīgu un glītu apģērbu, kas glaimo tavai figūrai un dod priekšroku drēbēm, kas vienlīdz labi iederēsies dažādās lokācijas vietās. Lieliska izvēle būs kleita garumā līdz celim vai glīta klasiska piegriezuma žakete kombinācijā ar blūzi un zīmuļsvārkiem vai džinsiem. Izpēti, ko sola sinoptiķi, un ģērbies atbilstoši laikapstākļiem!

Apavi

Ja neesi droša par to, kurp tavi ceļi aizvedīs vakara gaitā, pareizā izvēle būs laiviņas un neliela papēža vai balerīnu tipa kurpītes. Dažādām aktivitātēm ārpus telpām karstā vasaras dienā noderēs arī glītas atvērtās zandales, taču atstāj mājās iešļūcenes – tās visbiežāk rada nevīžīgu un pārlieku neformālu iespaidu. Ja tomēr izraugies augstpapēžu apavus, apsver iespēju paņemt līdzi kurpes bez papēžiem – gadījumā, ja jutīsies nogurusi vai nokļūsi neparedzētā situācijā, spēsi veikli reaģēt, nesabojājot vakaru sev un partnerim. Noteikti izmēģini izvēlētos apavus iepriekš – jaunas kurpes var radīt nepatīkamus pārsteigumus un būtiski kaitēt tavām ērtībām.

Make-up

Izvēloties vakara make-up, dod priekšroku dabiskam grimam! Arī tad, ja ikdienā kosmētiku nelieto, uzklāj nedaudz pūderkrēma un skropstu tušas, tādējādi izceļot vaibstus. Dūmakainas acu ēnas, spilgta toņa lūpukrāsas un citus vakara grima elementus šoreiz labāk neizmantot – pārmēru spilgts grims var neiederēties izvēlētajā randiņa atmosfērā, līdzīgi kā pārlieku svinīgs tērps. Ja vēlies izcelt acis, izmēģini krāsainās kontaktlēcas! Tās piešķirs tavam skatienam īpašu valdzinājumu, glaimojot sejas vaibstiem. Ja iepriekš neesi valkājusi krāsainās kontaktlēcas, noteikti konsultējies ar acu ārstu un izmēģini tās vairākas dienas iepriekš! Tu taču negribēsi visu vakaru pavadīt, berzējot acis! Internetā atrodams plašs dažādu krāsu klāsts – izvēlies sev tīkamo un eksperimentē, kas piestāv tieši tev. Interneta veikalā Lensor.eu krāsainās lēcas iespējams iegādāties arī vienai valkāšanas reizei, tādējādi ļaujot tev izmēģināt dažādas opcijas. Tāpat iespējams iegādāties krāsainās kontaktlēcas bez optiskā efekta – arī tad, ja ikdienā tev lēcas vai brilles nav nepieciešamas, īpašā situācijā tās var kļūt par lielisku palīgu, pilnībā mainot tavu tēlu.

Aksesuāri

Tevis izraudzītajiem aksesuāriem jābūt atbilstošiem kopējam tēlam. Dod priekšroku kvalitatīvām un neuzkrītošām rotaslietām, neizvēlies vairāk nekā divus aksesuārus un atceries, ka partnera uzmanībai jābūt koncentrētai uz tevi pašu, nevis tavu apjomīgo un spilgto kaklarotu vai auskariem. Aksesuāri nedrīkst būt traucēklis dažādām aktivitātēm, turklāt tiem jābūt tikai tērpa papildinājumam, nevis tava tēla centrālajam elementam.

Ielāgo – pats būtiskākais laba priekšstata radīšanai ir tava unikālā personība! Ja jutīsies harmonijā ar sevi, būsi pašpārliecināta un ļausi partnerim iepazīt tavu patieso „es”, noteikti atstāsi vēlamo efektu!