SPA atpūta Jūrmalā

Brīžos, kad esi iegrimis darbos, ir patiešām jauki izbrīvēt nedēļas nogali, lai uz mirkli aizmirstu visus pienākumus un raizes un veltītu visu enerģiju kārtīgai atpūtai. Protams, to iespējams darīt arī vienatnē, taču nekas tā nepalīdz sagatavoties jaunai darba nedēļai kā romantiska atpūta diviem.

Kopš manu draugu paaugstināja amatā, viņš atvēl darbam gandrīz visus vakarus un nedēļas nogales. Laikā, kamēr notiek apmācības, viņš ir saspringts, nervozs un nemitīgi jūtas noguris. Turklāt jaunā amata specifika saistīta ar regulāriem komandējumiem, tāpēc pēdējā laikā mūsu tikšanās reizes ir kļuvušas krietni retākas. Tā kā tuvojas mūsu attiecību gadadiena, es nolēmu viņu pārsteigt – sagādāt romantisku atpūtu diviem kādā no SPA saloniem.

Biju iecerējusi atpūtai veltīt visu nedēļas nogali – dažādas relaksējošas procedūras, maltītes, nakšņošana un pastaigas. Īsāk sakot, viss, kas nepieciešams, lai draugam izdotos atbrīvoties no hroniskā noguruma un patiesi izbaudīt brīvdienas. Nolēmu, ka vispiemērotākā vieta būs Jūrmala. Šeit būs iespējams ne tikai relaksēties, bet arī aizstaigāt līdz jūrai, kas mums abiem noteikti sagādās īpašu prieku. Aplūkojot, kādi ir piedāvājumi SPA Jūrmālā, apstājos pie goodstayhotels SPA. Šīs viesnīcas piedāvājumā bija iekļauts viss, ko vien varēja vēlēties – SPA atpūta diviem, dažādas masāžas, SPA kapsula un citas procedūras, kā arī nakšņošana numuriņā un bagātīgas maltītes. Turklāt viesnīca atradās pašā Jūrmalas sirdī – Jomas ielā, un bija īpaši eleganta un gaumīgi iekārtota.

Jūrmalā ieradāmies jau dienas pirmajā pusē –viesnīcā bija iespējams reģistrēties jau, sākot no pulksten 12. Mūsu pasūtītajā SPA programmā ietilpa konsultācijas ar fizioterapeitu, kurš, uzklausījis sūdzības un izjautājis par dzīvesveidu, palīdzēja izvēlēties pašas piemērotākās procedūras. Es devu priekšroku sejas masāžai, karsto akmeņu masāžai un pressoterapijai, kamēr draugs izraudzījās SPA kapsulu, un muguras un pēdu masāžu. Tāpat cenā tika iekļautas bagātīgas pusdienas no diviem ēdieniem un gardas brokastis nākamajā rītā.

Dienas ritmu mēs iekārtojām tā, lai pagūtu nedaudz paklejot pa gleznainajām Jūrmalas ieliņām un nopeldēties jūrā, savukārt vakarā iemalkojām vīnu viesnīcas greznajā restorānā. Nakšņojām individuāli iekārtotā, elegantā divvietīgajā numuriņā un jāatzīst, ka no rīta jutāmies gluži kā no jauna piedzimuši. Pārējā pasaule un daudzie darba pienākumi šķita kaut kas pavisam tāls, bet stress, gluži nemanot, bija pavisam pazudis. Visu nākamo dienu pavadījām lieliskā noskaņojumā, kas neizzuda vēl ilgi pēc tam. Draugs pat norādīja, ka pazudis saspringums sprandas un muguras daļā, kas viņu bija nomocījis jau mēnešiem. Turklāt pelnītā atpūta bija ievērojami uzlabojusi mūsu attiecības. Kopā pavadītais laiks ļāva atkal satuvināties un aizmirst par nervozitātes izraisītajiem strīdiem. Patiešām iesaku izbrīvēt šādu nedēļas nogali katram pārim, kuru attiecībās iezagušās ikdienas rūpes.