Skrituļošana – lieliska aktivitāte svaigā gaisā!

skrituļslidasSkrituļošana svaigā gaisā ir lieliska aktivitāte ikvienam vecuma cilvēkiem. Tā ir iespēja gan izkustēties, gan arī izsmieties. Protams, lai to visu izdarītu ir nepieciešamas kvalitatīvas skrituļslidas, kuras būtu ērtas kājai. Neviens no mums vienas dienas laikā nav kļuvis par izcilu braucēju. Ir nepieciešams mācīties, lai noturētu līdzsvaru uz slidām un tiktu uz priekšu. Slidas tiek piedāvātas jau pašiem mazākajiem censoņiem, lai tie varētu vecāku pavadībā iemācīties slidot.

Protams, ir cilvēki, kuri nodarbojas ar skrituļošanu sporta līmenī. Tomēr ļoti liela cilvēku daļa izvēlas ar slidām jauki pavadīt laiku draugu vai ģimenes lokā, tāpēc ir nepieciešams iegādāties ērtas skrituļslidas, kuras nepieviltu. Kā jau minējām, skrituļošana ir ne tikai lielisks atpūtas veids, bet arī labs treniņš. Braukājot ar slidām ir iespējams uztrenēt gan augšstilba priekšējie, gan arī aizmugurējie muskuļi, kā arī ikru muskuļi. Šāda braukšana attīsta arī dibena muskuļus, kā arī vēdera muskulatūru un arī muguras lejasdaļu. Šāda treniņa laikā mūsu muskuļi nemitīgi strādā, tādā veidā tos iespējams kārtīgi izkustināt un uztrenēt, uzlabojot vispārējo fizisko sagatavotību. Savukārt, kad cilvēks, braucot ar skrituļslidām, vēzē rokas, tādā veidā ir iespējams uztrenēt arī bicepsus un tricepsus. Droši var teikt, ka skrituļslidošana spēj nodarbināt visu mūsu ķermeni.

Iegādājies skrituļslidas par akcijas cenām šeit: http://220.lv/lv/sports-turisms-un-atputa/velosipedi-skritulslidas-skrituldeli/skritulslidas

Kā atzīst eksperti, iemācīties skrituļot var ikviens, protams, atkarīgs no tā, cik ilgu laiku pavada mācoties. Ir cilvēki, kuriem pietiek ar vienu individuālo treniņu, lai varētu sākt braukāt ar skrituļslidām, bet dažiem ir nepieciešamas vairākas nodarbības, lai uz tām varētu justies droši un stabili.

Lai varētu nodoties skrituļošanas priekiem, protams, ir svarīgi atrast sev piemērotākās skrituļslidas. Ļoti svarīgi ir piemeklēt savam kājas izmēram atbilstošas slidas. Ir pieejami vairāki slidu veidi, tāpēc svarīgi ir neapjukt plašajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties sev piemērotākās skrituļslidas. Piemēram, vienas no populārākajām skrituļslidām ir atpūtas tipa slidas. Ar šādām slidām nevarēsi veikt lielus trikus un pārvietoties pārāk intensīvi, tomēr tās ir piemērotas, lai varētu pāris reizes mēnesī ar draugiem vai ģimeni kārtīgi izbraukāties un izbaudīt laiku kopā svaigā gaisā. Ir pieejamas arī fitnesa skrituļslidas, ar kurām varēsi pārvietoties pa nelīdzeniem ceļiem. Zinot, kādi Latvijā ir ceļi, šādas slidas noteikti būs piemērotas ikvienam. Protams, vari iegādāties arī skrituļslidas pašiem mazākajiem, kuri būs priecīgi apgūt ko jaunu vecāku pavadībā. Atšķirībā no pieaugušo cilvēku slidām, bērnu slidas var pabīdīt, tādā veidā pamainot to izmēru. Savukārt pieaugušo skrituļslidas nav iespējams pabīdīt un mainīt to izmēru.

Tāpat vari izvēlēties slidas pēc to dizaina un krāsas. Ir pieejami ļoti dažādi slidu dizaini, tāpēc noteikti ikviens varēs atrast savas sapņu slidas. Piemēriem, bērniem noteikti patiks slidas ar dažādu multfilmu tematiku un supervaroņiem, un spilgtās krāsās. Meitenēm patiks viegli rozā slidas ar melnās krāsas apvienojumu, bet puišiem noteikti liksies pievilcīgas klasiski melnās slidas. Iegādājoties slidas ņem vērā, lai tās derētu Tavai kājai un Tu justos ērti. Ja uzvelkot kājās slidu Tu izjūti diskomfortu, tad zini, ka tas nav labi, jo Tev nepieciešams justies ērti, lai varētu kārtīgi izbaudīt braucienu. Arī cenu diapazons ir gana plašs, kas, protams, saistīts ar to no kādiem materiāliem ir veidotas slidas. Ir gan metāla rāmis, gan arī plastmasas rāmis, kā arī atšķiras riteņu izmēri un diametrs.