Siltumsūkņi saka aukstumam NĒ!

commodus-lvlatsiltumsukni

Latvija ir viens no tiem pasaulē ne tik daudzajiem reģioniem, kur ļoti labi var izbaudīt četrus gadalaikus. Šis faktorus ir viens no tiem, kas piesaista tūristus, kuri var apskatīt šo brīnišķīgo dabas mainību. Taču paši Latvijas iedzīvotāji bieži vien sapņo par siltākām zemēm, jo pašreizējos laikapstākļos bieži vien ir auksti.

Siltās vasaras pēdējo gadu laikā vairs nav tik siltas, jāatzīst ziemas arī ir palikušas siltākas. Bet kopumā lielākoties ir pavēss laiks, kuru katrs pārvar kā nu var. Lielākā daļa no  māju, dzīvokļu īpašniekiem iegādājas sildītājus, lielākus mazākus, lētākus, dārgākus, bet visi kā viens tērē daudz elektrības un tādējādi izmaksā daudz. Tagad par visām šīm lietām var aizmirst. Plašu informāciju iespējams atrast http://www.commodus.lv/lat/siltumsukni/.

Siltumsūkņi – risinājums jebkura gadalaika temperatūras svārstībām. Sūknis pēc sava izskata atgādina parastu kondicionieri, tiek izvietota kaste ārpus mājām vai dzīvokļa un neliela gareniska iekārta mājās, principā no kondicioniera neatšķirt. Siltumsūkņi ir dažādi, tie kuri silda radiatorus un tie, kuriem radiatori nav nepieciešami. Tieši šādi sūkņi darbojas tikai no gaisa, kurš tiek sasildīts un tad uzsilda telpu. Šī iekārta darbojas līdz pat -25 grādu temperatūrā nodrošinot mājās patīkamu siltumu. Un ar to vēl visi labumi nebeidzas.

Siltumsūkņi ir ekoloģiski un patērē pavisam maz enerģijas, kas mūsdienās ir ļoti svarīgi. Turklāt tāpat kā kondicioniera temperatūru iespējams regulēt, tāpat to var mierīgi nostādīt tajā temperatūrā, kura ir vēlamā. Parastie sildītāji noteikti nenodrošina šo funkciju, tāpat kā netaupa resursus.

Beidzot ir pienācis risinājums siltuma problēmai. Iegādājoties siltumsūkni varēs aizmirst par aukstajām naktīm ziemās, nepatīkamo aukstumu rudeņos un pavasaros. Bez tam arī par neizturami karstajām vasarām arī varēs piemirst, jo šo siltumsūkni iespējams pārslēgt kondicioniera režīmā. Siltumsūknis ir optimālais, lētākais un ekoloģiskākais risinājums siltuma problēmai visu cauru gadu.

Caurvēji, pazeminātā temperatūra gan darbā, gan mājās izraisa ikkgadējās rudens un pavasara saaukstēšanās. Ja ģimenē ir viens saaukstējies, tad atliek tikai stundas līdz visa ģimene ietinušies pledos sēdēs pie siltas tējas tases ar kājām karstā ūdenī. Ārā temperatūru izmainīt nevaram, ja vien nepārvākties uz siltākām zemēm, kā arī ar darba apstākļiem maz ko var izdarīt. Bet par siltumu mājās var un vajag parūpēties un tieši siltumsūknis būs ģimenei un maciņam draudzīgākais variants.