Sieviešu tualetes ūdens Cartier Eau de Cartier Essenced’Orange

Cartier_Eau_de_Cartier_Essence_dOrange_parfumexpress.lvCartier (Francija) raksturīgs tas, ka tā ilgajā pastāvēšanas laikā (vairāk kā 150 gadus) tiek ražoti pulksteņi, rotaslietas un parfimērijas izstrādājumi, kas nu jau ir pazīstami visā pasaulē. Tiem ir raksturīgas smalkas, izsmalcinātas kompozīcijas ar svaigu un juteklisku aromātu. Tas sev priekšā uzbur greznu pasauli. Cartier 2010. gadā laida klajā Eau de Cartier Essenced’Orange EDT. Tas ir pieejams 200ml pudelītēs un būtībā ir izstrādāts, lai būtu piemērots abiem dzimumiem. Tā galvenā priekšrocība ir dzīvīgs un saulains aromāts. Pats pudelītes izskats ir iedvesmots no apelsīna, maigi oranžā tonī. Tas ir vienlaikus dzīvīgs un arī elegants. Šāda eida kombinācija praktiski piemērota dažāda vecuma sievietēm un var būt arī lieliska dāvana dažādos svētkos, kā sieviešu dienā u.c.

Cartier Eau de Cartier Essenced’Orange sākuma notī ietilpst spilgts apelsīna un bergamontes sajaukums. Sākuma nots ir tā, kas rada pašu pirmo iespaidu par konkrēto produktu jeb tiklīdz kā tiek atvērta pudelīte. Sirds notī ir atraitnītes, bet beigu notī – pačūlija, koksne un jutekliski silts ciedrs. Sirds nots ir pašas smaržas ‘‘kodols’’ jeb vispārējo smaržas raksturu. Beigu nots ir smaržas pēdējā izjušana iztvaikošanas stadijā. Vieglais un gaisīgais tualetes ūdens aromāts lieliski kombinējas ar ikdienas apģērbu, stilu un vispārējo ārējo izskatu. Pamatā tualetes ūdens kombinācijā ir ēteriskā eļļa, spirta šķīduma un aromakomponentu (ziedu, koksnes, citrusa utt.) kombinācija. Tas no parfimērijas ūdens atšķiras ar to, ka tā ir vieglāka versija. Vidējais noturības ilgums ir no dažām stundām līdz pat diennaktij.

Cartier Eau de Cartier Essenced’Orangebūs lielisks papildinājums svaiguma atgūšanai katrai sievietei, kura ir ne tikai dzīvespriecīga, bet arī saprot no modes un elegances. Produkts var būt arī lieliska dāvana. Parfumexpress.lv produkts ir pilnībā autentisks un nesatur imitācijas, tāpēc pirkums ir pilnīgi drošs un esošie klienti ir apmierināti ar preci. Kopējais iepakojuma svars ir 600 g. Iespējama ātra piegāde, kas ir par papildus samaksu.