Sieviešu somas

rokassoma pricekiller.lvCik daudz somu veidu Jūs varat nosaukt? Mugursoma, pleca soma, rokas soma – vēl? Somas ir daudz un dažādas un katrai dāmai noteikti pieder pa druskai no katra somas veida. Tas ir tā pat kā ar apaviem – jo vairāk jo labāk. Sieviešu somas ir viens nopirktākajiem produktiem visā pasaulē, tāpēc to tirgošana ir diezgan ienesīgs bizness, jo kura dāma gan nevēlēsies papildināt savu somu klāstu ar vēl vienu eksemplāru. Arī somu materiāli ir visdažādākie – sakot no gumijas un plastmasas un beidzot ar ādu un ādas imitāciju. Katram tērpam ir jābūt pieskaņotai somai – tas ir sava veida nerakstītais sieviešu garderobes likums.

Ienesīgi

Sieviešu somas ir nopērkamas visur – veikalos, tirgos, internetā, tās var arī laimēt loterijā vai aizņemties no draudzenes. Somu bizness ir ienesīgs arī tādēļ, ka somu nekad nevar būt par daudz. A sievietes garderobē ir atrodamas jau 20 somas, noteikti sekos arī 21., 22. un pat 30. Tā nu tas ir un tur neko nevar darīt – ar to jāsamierinās ne tikai katrai sievietei, kas nosolās ka nākamā soma nesekos, gan vīrietim, kurš noskatās uz šo pirkšanas ārprātu. Somu veikali parasti piedāvā savu preci plašā klāstā un tajos var atrast visa veida somas – sākot ar darba portfeļiem un beidzot ar ceļojumu koferiem.

Materiāli

Ir divi populārākie materiāli no kuriem parasti izgatavo somas – āda un ādas imitācijas. Ādas somas ir dārgas, kā jau visi ādas izstrādājumi. Ādas imitācijas somas ir lētākas, taču tas nenozīmē, ka sliktākas kvalitātes. Laiks, kad viss, kas bija imitācija bija lēts un nekvalitatīvs ir beidzies. Arī populārākie somu ražotāji izvēlas ražot somas no ādas imitācijas, jo šis materiāls ir ne tikai lētāks, bet tas izskatās tik pat labi kā īsta āda, a ir kvalitatīvi izgatavots. Ņemot vērā to, ka tirgotājam un ražotājam vienmēr svarīgs būs klients, paviršs darbs nav tā interesēs un tiek ražotas un pārdotas kvalitatīvas preces, lai klients kļūtu par lojālu.