SIA “TVORA” – OPTIMĀLI ŽOGU UN VĀRTU RISINĀJUMI

koka un akmens sētas tvora.lvSIA “Tvora” specializējas tādu dārza un teritoriju žogu izgatavošanā un uzstādīšanā kā koka, metāla un citu žogu risinājumos. Lielajā sortimentā manīsiet gan klasiskus, gan arī mūsdienīgus žogu risinājumus, kas Jūsu teritoriju noslēps no apkārtējiem un sniegs drošību!

Viens no zināmākajiem žogu risinājumiem ir metāla žogi. Metāla žogi ir veidoti no augstākās kvalitātes tērauda, gluži kā pagalma vārti. SIA “Tvora” ražotās metāla žogu sistēmas liksies piemērotas vairumam modernu arhitektūras ēku u.c. Metāla žogus parasti var piemērot dažādam reljefam, kas padara tos tik universālus. Metāla žogu ražošanā ir izmantoti cinkoti metāla profili, kas garantē ilgu kalpošanas laiku. Žogu izgatavošanā ir lietots tikai Eiropā atzītu ražotāju tērauds. Visa “Tvora” produkcija ir arī sertificēta, tai ir 5 gadu garantija pret koroziju.

Ja meklējat kvalitatīvu, bet arī cenas ziņā izdevīgu iežogojumu, viens no labākajiem risinājumiem ir paneļu žogi. Metāla paneļu žogi tiek plaši izmantoti kā metināti iežogojumi, kas iežogo jebkuru zemesgabalu. Paneļu žogu sistēma sastāv no metāla stabiem , metāla stiprinājumiem un metāla stieplēm. Paneļu žogi lieliski derēs, lai ierobežotu sporta laukumus, rūpniecības objektus, apdzīvotās zonas un citas lielas teritorijas, kur svarīgs drošs žogs. Visbiežāk žogu segmenti ir universāli un pieskaņojas jebkuras mājas arhitektūrai.

Ja teritoriju nepieciešams īslaicīgi norobežot, piemērots risinājums ir mobīlie žogi, kas ir ātri un ērti samontējami jebkurā vietā. Mobīlie žogi ir labs variants vietās, kurās notiek būvdarbi, brīvdabas koncerti, ēku remontdarbi u.tml. Ja mobīlie žogi ir lietoti kustības regulēšanai, tad ir īpaši svarīgi, lai žogi būtu salikti kvalitatīvi un tie būtu stabili, spējot izturēt gan vēju, gan nokrišņus. Tvora mobilo žogu komplektā ietilpst: saliekamais siets no cinkotā tērauda, žoga rāmis un savienojumi, betona pamats žoga uzstādīšanai.

Vairāk ar SIA “Tvora” –  http://www.tvora.lv/ piedāvātajiem produktiem iespējams iepazīties kompānijas mājas lapā www.tvora.lv. Turpat atrodama arī kompānijas kontaktinformācija.