Samsung Gear 2 viedpulstenis – Kas lācītim vēderā?

viedpulkstenisViedtālruņi mūsdienās sevi piesaka arvien skaļāk. Ļoti daudzi cilvēki izvēlas tos iegādāties, jo tie ir ērti lietojami un ir aprīkoti ar dažādām noderīgām funkcijām. Arī viens no lielākajiem tālruņu ražotājiem Samsung ir laidis klajā viedpulksteni Samsung Gear 2, tieši tāpēc šajā rakstā aplūkosim, kādas funkcijas tas sniedz un vai ir vērts tērēt naudu, lai iegādātos šo viedpulksteni!

SamsungGear 2 viedpulkstenis neiekļauj sevī iespēju izmantot Bluetooth vai GPS. Tas tāpēc, ka šo viedpulksteni ir nepieciešams izmantot kopā ar tālruni. Tas nozīmē, ka dodoties skrējienā, nevarēsi atstāt telefonu mājās. Protams, tas attiecīgi arī samazina šī viedpulksteņa izmantošanas iespējas.

Jāpiemin noteikti tas, ka šo viedpulksteni ir iespējams ļoti ērti pielikt pie rokas, jo tas veidots no ērta materiāla. Lai varētu sākt darboties ar Gear2, nepieciešams pulksteni pieslēgt pie tālruņa. Ikvienam ir iespēja pašam izdomāt kādā stilā būs viņa ekrāns, izvēloties dažādas fona krāsas, attēlus u.c. Ekrānā varēsi saņemt e-pastus, ziņas, sekot līdzi jaunākajiem ierakstiem sociālajos tīklos. Protams, tāpat kā citi viedpulksteņi, arī Gear2 piedāvā sekot līdzi savām sportiskajām aktivitātēm. Šajā pulkstenī ir iebūvēts optiskais sirds ritma sensors, kas uzraudzīs tavas sirds darbību. Tu varēsi izveidot savu individuālo treniņa plānu, un pulkstenis ļaus to ievērot, tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka mērķis tiks sasniegts.

Šis viedpulkstenis paredz arī zvanu saņemšanas iespēju. Pulkstenis ir aprīkots ar mikrofonu un skaļruni, tādā veidā ļaujot sarunāties ar draugiem, ģimeni vai biznesa partneriem. Tāpat šo pulksteni vari izmantot arī kā mūzikas atskaņotāju – viss, ko nepieciešams izdarīt, ir pievienot austiņas. Gear 2 viedpulkstenī ir iebūvēta arī kamera, kas ļaus uzņemts attēlus un 15 sekunžu garu HD video. Protams, jāņem vērā, ka bilžu kvalitāte būs vidēja, jo bildes tiks uzņemtas ar pulksteni. Tālāk varēsi uzņemtos attēlus nosūtīt uz mobilo tālruni, lai varētu tos aplūkot.

Ikvienu no mums noteikti interesē arī viedpulksteņa darbības laiks. Uzlādējot ierīci ir iespējams to izmantot pusotras diennakts garumā. Tas nozīmē, ka reizi divās dienās būs nepieciešams uzlādēt pulksteni, lai varētu to atkal pilnvērtīgi izmantot. Jāņem gan vērā arī tas, ka šis viedpulkstenis neparedz bezvadu uzlādi, bet gan būs nepieciešams vads ar kura palīdzību varēsi pulksteni uzlādēt.

Atkarībā no tā kādu viedpulksteni meklē, vari apsvērt arī šī Gear 2 iegādi. Funkciju ziņā tas ir diezgan bagāts, tāpēc ikviens noteikti atradīs kādu funkciju, kas būs piemērota tieši viņam. Jaunie viedpulksteņi noteikti varēs kļūt par lieliskiem palīgiem ikviena vecuma cilvēkam, jo tie ir ērti lietojami un spēj palīdzēt nepalaist garām svarīgas ziņas.