Sadzīves tehnika mājokļa ērtībām

sadzives-tehnika-1a.lvPersonīgā mājokļa labiekārtošanai ikdienas darbu veikšanai nepieciešama dažāda sadzīves tehnika. Interneta veikals nodrošina izdevību salīdzināt nepieciešamo sadzīves tehniku vienuviet.

 • mazā sadzīves tehnika kā maizes krāsniņas, kafijas automāti, tējkannas u.c. iekārtas;
 • ledusskapji, elektriskās un gāzes plītis, tvaika nosūcēji, veļasmašīnas;
 • piedāvājumā iebūvējamie ledusskapji, cepeškrāsnis, trauku mašīnas u.c. iebūvējamā tehnika.

Plašs un daudzveidīgs biroja tehnikas klāsts

Nodrošini kvalitatīvu biroja darbību ar nepieciešamā printera izvēli, skeneriem, arī kancelejas precēm .

 • printeri – lāzerprinteri, tintes, daudzfunkciju printeri u.c.;
 • papīra smalcinātāji un citas elektroniskās iekārtas;
 • un vairākas biroja darbam nepieciešamās kancelejas preces. Canon, HP u.c. printeru melnbaltie, krāsainie kārtridži, dažāda tipa CD un DVD matricas u.c. biroja preces.

 TELEFONI, DATORTEHNIKA UN TELEVIZORI

Mobilie telefoni katra dzīvesveidam

Ja tomēr plāno pirkt mobilo telefonu, jāņem vērā mobilā telefona funkcijas un specifiskos rādītājus:

 • atmiņas lielums un fotokamera;
 • operētājsistēma (populārā Android, iOS u.c.);
 • Wi-Fi, kā arī citu ārējo ierīču savienojumu opcijas un citi rādītāji.

Interneta veikalā ir iespējams atrast tādu zīmolu kā Blackberry, HTC, Sony u.c. pasaulē populāru mobilo telefonu ražotāju iekārtas.

Online veikals ir ērta platforma, kurā var salīdzināt izvēlēto preci pēc to tehniskās specifikācijas un izmantošanas iespējām.

Portatīvie datori, planšetdatori, monitori u.c. datortehnika

Interneta veikalā plašā piedāvājumā datortehnika – datori, datoru aksesuāru u.c. preces -  gan privātajām, gan arī darbavietas vajadzībām.. Iepērkoties interneta veikalā, varēsi izdevīgi sakomplektēt vajadzīgās iekārtas kopā: monitori, klaviatūras, datori, datoru skaļruņu u.c. preces.

Pasaulē atzītāko ražotāju dažāda lieluma televizori mājokļa sajūtas radīšanai

Plānojot nomainīt iepriekšējo televizoru pret jaunu, izmanto interneta veikala piedāvātās priekšrocības. Salīdzināšanas platformā uzskatāmi varēsi salīdzināt atlasīto preču tehnisko specifikāciju un iegādāties savām vajadzībām atbilstošāko.

Pērkot televizoru, vienmēr svarīgi apskatīt būtiskākos lielumus. Kā pirmais svarīgākais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās 1colla = 2,54 cm. Lai televizora skatīšanās būtu ērta, televizora izmēram vajadzētu būt trīs reizes mazākam par distanci, kurā ieplānots to skatīties. Otrs faktors paredz attēla kvalitāti un detalizāciju – ekrāna izšķirtspēja. Izplatītākie izšķirtspējas varianti ir High Definition un Full HD..Jaunākie televizori no Samsung, LG u.c. elektronisko iekārtu ražotājiem atbalsta 3D formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. .

Patlaban populārākie un visvairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas LED televizori. Tie spēj nodrošināt efektīvu enerģijas taupīšanu, lielisku attēla kvalitāti un dzidru krāsu attēlošanu. Otrs veids ir Plazma, kas atbilstošs telpās ar samazinātu apgaismojumu, kā piemēram, brīdienu filmu vakariem vai mājas kinozālei.

DAUDZVEIDĪGS SPORTA PREČU KLĀSTS

Veicot pirkumus interneta veikalā, ieraudzīsi lielā sortimentā sporta preces dzīvesveidam.

 • Interneta veikals sniedz iespēju jebkurā diennakts laikā pasūtīt sporta preces visdažādākajiem sporta veidiem. Viss vajadzīgais galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
 • Preces sporta zālei, kas atļaus izvēlēties sev piemērotāko inventāru. Treniņu centram ir nepieciešami svaru stieni, trenažieri, hanteles roku treniņiem u.c.
 • Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.

1a.lv