RGJ dūmvadi Latvijā.

rgj.lv dīmvadiNemitīgi tiek skandināts tas, ka Latvijas prece ir vislabākā un tā noteikti ir jāizvēlas pat tad, ja pastāv dažādas lētākas alternatīvas no ārzemju ražotājiem, jo šādi tiks stiprināta mūsu ekonomija un citi ražotāji saskatīs potences tirgum tepat, dzimtenē, un sāks aktīvāk iesaistīties šajā procesā. Būtu jau labi, ja tā visa būtu tīra patiesība. Ir daudz tādu uzņēmumu, kuru piedāvājums nemaz nav tik spīdošs, kā ārzemju kolēģiem un ari cenu ziņā būtu diezgan nerentabli izmantot pašmāju ražojumu. Bet, tas nav attiecināms uz pilnīgi visu! Ir uzņēmumi, kas spēj konkurēt ne tikai vietējā, bet arī Eiropas tirgū, tādēļ to nevar nepieminēt. RGJ ir viens no tiem Latvijā esošajiem un dibinātajiem ģimenes uzņēmumiem, kas ir ieguvis pircējus ne tikai no visas valsts, bet arī Eiropas!

Piedāvājums.

RGJ pirms vairāk kā 10 gadiem uzsāka ražot nerūsējoša tērauda dūmvadus un to aksesuārus. Laikam ritot uz priekšu, ir bijusi izdevīga, kas nav laista garām, izveidot modernu ražotni, kas spēj nodrošināt darba vietas un arī kvalitatīvu preci visiem, kuriem pēc tādas ir interese un vajadzība, ne tikai Latvijā. RGJ dūmvadi tiek ražoti pēc vislabākajiem priekšrakstiem un noteikumiem, ko nepieciešams ievērot, lai gala rezultāts būtu ugunsdrošs, ekspluatējams un izturīgs. Piedāvājumā ietilpst arī dažādi aksesuāri, papildinājumi un savienojumi, lai apkures sistēma būtu pilnīga un spētu nodrošināt nepieciešamo efektu aukstajos gada mēnešos visā mājoklī un viss siltums neizkūpētu ārā pa skursteni.

RGJ produkcija - RGJ.LV

Drošība.

Ja runa ir par mājokli un tā uzlabošanu, tad pavisam noteikti nedrīkst aizmirst tādu lietu kā drošība, it sevišķi, ja visa lieta grozās ap apkures iekārtām un skursteņiem. Skurstenis mājā kalpo no tās uzcelšanas brīža, tādēļ regulāra to apsekošana, apkopšana, tīrīšana un profilakse ir obligāts nosacījums. Atsevišķiem apkures veidiem, var būt vajadzība pēc speciāli pielāgota dūmvada. Piemēram, ja izvēlēsieties savu mājokli apsildīt ar gāzes apkures katlu, tad noteikti skurstenim būs nepieciešama nerūsējoša tērauda odere.