Portatīvie datori akcijas – Asus X502CA

asusshop.lv asus datorsMūsdienās ir praktiski neizbēgami, kad ir nepieciešams dators, lai ne tikai veiktu profesionālo darbību, bet arī lai vienkārši spētu būt informēts par apkārt notiekošo un aizpildītu savu brīvo laiku. Asus datori pieejami dažādā klāstā un šobrīd ir iespējams iegādāties Asus X502CA par sevišķi izdevīgu akcijas cenu.

Asus X502CA galvenais raksturojums ir tas, ka tas ir moderns un sevišķi labi patiks aktīviem cilvēkiem. Tā korpuss ir balts un melnie klaviatūras taustiņi un citas detaļas uz tā ļoti labi kontrastē. Tas būs sevišķi labs palīgs tiem, kuriem ir svarīgi, lai dators būtu pēc iespējas ērtāks un nodrošinātu pēc iespējas kompaktāku darbību ar to. Tam ir 15,6 collas liels ekrāns, kas nodrošina teicamu attēla kvalitāti. Domājot par ātrdarbību tam ir ierīkots ātrdarbīgais un vienlaikus arī ekonomiskais Intel procesors. Tas spēj garantēt pēc iespējas ilgāku darbību no akumulatora. Tas ir arī ērts tādā ziņā, ka svars nesastāda pat 2 kg (1,86 kg). Dators darbojas ar jauno Windows 8, kas sniedz iespēju darboties daudz produktīvāk un vienlaikus arī ērtāk, jo ir iespējams daudz vairāk pārveidot operētājsistēmu tieši katra nepieciešamībai. Tas būs arī lielāks vizuālais baudījums, kam papildus nāk klāt arī darbvirsmas ārējais izskatsWindows Metro.Papildus vēlamā Windows programmatūra ir jāiegādājas atsevišķi, toties tajā ir iebūvēts jau mikrofons, kas nav jāiegādājas un jāpieslēdz atsevišķi. Datu nesējs ir 500 GB apjomā, tāpēc tas būs pilnīgi pietiekami, lai sasniegtu labākus rezultātus. 4 GB lielā operatīvā atmiņa ļaus darboties ar dažādām programmām un veikt dažādu citu darbību daudz ātrāk un bez liekiem sarežģījumiem. Bez mikrofona un austiņu pieslēgvietām ir iebūvētas arī HDMI, VGA, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, RJ45 tīkla pieslēgvietas. Papildus Asus X502CA ir aprīkots ar 2,2M pikseļu kameru, savukārt klaviatūra ir pieejama ar viegli maināmiem angļu un krievu burtiem. 6 šūnu litija baterija nodrošina pēc iespējas ilgāku tās darbības laiku. Plastmasas korpuss to padara par vieglāku ierīci. Papildus drošībai un ērtībai, klientiem Latvijā ir iespējams saņemt papildus 3 gadu garantijai saņemt garantiju ‘‘no durvīm līdz durvīm’’. Papildus informācijai ir arī pārskatāma pamācība latviešu valodā.

Asus X502CA (balts)ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus profesionālā darbībā un lai izmantotu datoru laika pavadīšanai.

Ienāc interneta Asus datoru veikalā un apskaties piedāvājumus no Asus ražotāja!