Pirms iegādājies parfimēriju – izlasi!

pricekiller.lv smarzas internetāKā  pareizi izvēlēties smaržas?

Smaržas var likties vilinošas, kad tiek sajusts šis aromāts momentā, kad mums paiet garām persona kas tās lieto, taču viens no galvenajiem kritērijiem iegādājoties smaržas, ir izmēģināt tās uz sevīm, jo kā zināms, katram cilvēkam aromāts ir savādāks. Izmēģināšanai ir tik pat liela nozīmē tādēļ, ka smaržas pēc kāda laika mainās tāpēc ir vitāli zināt, vai šis nedaudz savādākais aromāts nav traucējošs un smaržu īpašniekam ir patīkamas. Tāpat arī ir svarīgs klimats, kurā atrodamies. Kā zināms, smaržas aukstākā klimatā labāk noturās, tāpēc siltākā un mitrākā laikā, smaržās būs pamanāmākas un spēcīgākas. Īpaši aktuāli ir arī tas, kādus ķermeņa kopšanas līdzekļus izmanto smaržu īpašnieks, jo pārāk liels smaržu sajaukums var radīt neērtības ne tikai smaržu lietotājam, bet arī apkārt esošajiem.

Kā pārbauda smaržas.

Ēteriskās eļļinas ne tikai pārbauda pret alerģijām, bet tās testē arī uz aromāta pievilcību. Tās ēteriskās eļļas, kuru aromāts ir nepatīkams, izstrādājot jaunas smaržas, tās neizmanto. Eļļas sadala trijās grupās – patīkamās, neitrālās un nepatīkamās. Kā jau minējām, nepatīkamie aromāti netiek lietoti un izvēlas patīkamāko uz kuras bāzēsies izstrādātais parfimērijas produkts. Tālāk vēlamo eļļu sajauc ar pamata eļļu un uzpilina uz plaukstas locītavas. Tad to vietu nemazgā veselas 12 stundas. Ar šo metodi nosaka to, vai eļļa mēdz izraisīt alerģiskas reakcijas, piemēram, niezi, apsārtumu vai pat nātreni. Ja tiek konstatēts kāds no šiem simptomiem, tad eļļu izmantot nedrīkst un nepieciešams atrast citu ēterisko eļļu uz ko balstīt smaržas izstrādi.

Iegādājies smaržas uzticamajā interneta veikalā – Pricekiller.lv

Juteklisko smaržu apraksts.

Šīs smaržas izvēlas sievietas, kuras ir pašpārleicinātas un kaislīgas. Šo smaržu sastāvā parasti var atklāt krāšņu ziedu buķeti, kas ir papildināta ar citrusaugļu aromātu un nelielu devu vaniļas vai kādu cita tik pat izteikti saldenu aromātu. Šāda veida smaržas ir tādas pašas kā to lietotāja – spirgtas kā tikko izplaukušas ziedlapas, atsvaidzinošas kā glāze citrusu sulas brokastīs un saldas kā maigs vaniļas zefīrs.

Ir svarīgi izprast to, kādu aromātu vēlamies valkāt, jo, lietojot smaržas, kuras pašiem īsti nepatīk, jutīsimies neērti, kad var ietekmēt arī negatīvi mūsu uzvedību.

Smaržas ar augļu aromātiem.

Smaržu pasaule spēj būt ļoti aizraujoša, jo piedāvā aromātu apvienojumus vienā smaržā tā, lai ķermenis un gars justos labi un būtu spēka pilns. Tā kā ziemas mēneši parasti ir tie, kuros vairāk slimojam un trūkst vitamīni, tāpēc ārkārtīgi piemēroti būs dažādi aromāti, kas saturēs aromātus no augļu buķetes. Nav noslēpums, ka citrusaugļi satur daudz C vitamīnu, tieši tādēļ citrusaugļu aromāts ir viens no izplatītākajiem un pieprasītākajiem parfimērijas pasaulē, turklāt tas uzmundrina ķermeni un prātu un ir ārkārtīgi noturīgs. Apelsīni, citroni, greipfrūti un laims ir ļoti sulīgi ne tikai garšas, bet arī smaržas ziņā, un tie parasti atgādina vasaru, kad ir saulains un lielisks laiks. Tieši tāpēc, ir vēlams lietot šos citrusa aromātus, lai mazliet atgādinātu par patīkamo vasaras periodu.

 

Lasi vairāk informācijas gan par samržām, gan par kosmētiku ŠEIT!