Netērē laiku – pērc mēbeles internetā!

mēbeles un interjers interneta veikalā 220.lvNepieciešams jaunas mēbeles, bet nav laika tās iegādāties? Ar interneta veikala 220.lv palīdzību mēbeles ir iespējams nopirkt arī lieki laiku netērējot. Jūs varat atrast visu nepieciešamo jebkurā sev ērtā laikā, pat neizejot no mājām. Pieejams patiešām plašs mēbeļu klāsts, turklāt to cenas ir īpaši pievilcīgas.

Interneta veikals 220.lv ir lieliska iespēja iegādāties mēbeles, kā arī citas mājokļa iekārtojumam nepieciešamās preces, bez liela laika patēriņa. Jums nevajadzēs veltīt veselu dienu vai pat vairāk laika, lai apmeklētu mēbeļu salonus dažādās vietās un atrastu visu nepieciešamo. Tāpat jums nebūs jārēķinās ar dažādu veikalu noteiktajiem darba laikiem.

Lai iegādātos mēbeles interneta veikalā 220.lv, jums jāveic dažas pavisam vienkāršas darbības:

  • Internetā izvēlieties vajadzīgās preces;
  • Noformējiet pasūtījumu;
  • Izvēlieties sev ērtāko preces saņemšanas veidu.

Ar mēbeļu piedāvājumu jūs varat iepazīties interneta vietnes 220.lv sadaļā Mēbeles un interjers. Pieejamais mēbeļu klāsts ir patiešām plašs. Tur ir pieejamas gan mēbeles bērniem, gan darba vietai, gan viesistabai, priekšnamam, virtuvei un citām telpām. Ja plānojat iegādāties ne tikai mēbeles, bet arī interjera priekšmetus, aizkarus, lampas un, piemēram, sadzīves tehniku virtuvei vai televizoru viesistabai, jums nevajadzēs apmeklēt citus veikalus. Tas viss ir pieejams 220.lv

Noformēt pasūtījumu pie 220.lv ir ļoti vienkārši. Ja neesat reģistrēts veikala klients, jūs varat aizpildīt reģistrācijas formu vai arī noformēt pasūtījumu bez reģistrēšanās. To darot, jums atliek tikai sekot norādēm. Pasūtījuma noformēšanas laikā, jums būs jānorāda savs vārds, uzvārds, tālruņa numurs un daži citi dati, kas vajadzīgi pasūtījuma izpildei.

Atkarībā no savām vēlmēm un iespējām, jūs varat izvēlēties arī starp vairākiem preces saņemšanas veidiem. Piemēram, jūs varat doties mēbelēm pakaļ uz 220.lv telpām. Mazāka izmēra preces ir iespējams izņemt kādā no speciāliem paku saņemšanas punktiem visā Latvijā. Tāpat ir iespējama arī komforta piegāde. Tas nozīmē, ka pasūtītās preces tiks piegādātas uz jūsu norādīto adresi. Tas patiešām ir ļoti ērti!