Patstāvīgās ūdensapgādes un siltumsūkņu sistēmu montāža

udensjums.lv ground waterKvartāra zemes slānis, dolomīts un smilšakmens slānis – šie ir zemes slāņi, kurus caururbjot iegūst ūdeni. Veidojot dziļurbumu attiecīgajā zemes slānī, ūdens izspiežas no iežiem un sloga rezultātā cirkulē uz augšu. Ūdens patstāvīgās apgādes vajadzības gadījumā uztici to ūdens apgādes sistēmas uzstādītājiem Udensjums.lv profesonāļiem. Attiecīgi lokācijas vietai piemērot atbilstošāko variantu tavai mājai.

Viens no labākajiem dzeramā ūdens sistēmas formām ir dziļurbumi, tādēļ kā iegūto ūdeni var izmantot uzturā un ikdienas izmantošanai.

Artēziskais urbumsjeb dziļurbumi

Artēziskā urbuma dzeramais ūdens ir ieslēgts starp ļoti blīvi saspiestiem zemes slāņiem, un dažkārt tā sastāvā ir liela kaļķa un dzelzs Fe savienojumu piesātinājums. To jautājumu var ērti apiet ar ūdens filtru, ūdens mīkstināšanas vai atdzelžošanas iekārtu uzstādīšanu. Ūdens, iegūts no dziļākām zemes kārtām,  ir aizsargāts no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Profesionāļi no Udensjums.lv dziļurbumu attiecīgā vietā ierīko balstoties uz šādiem punktiem: kāds ir pasūtītājam ekonomiski izdevīgāko ūdens apgādes sistēmu, kādam mērķim un cik daudz ūdens būs nepieciešams un kādā dziļumā konkrētajā lokācijā ir iegūstams labs un kvalitatīvs dzeramais ūdens.

Salīdzinājumā ar citām ūdens pieveduma sistēmām dziļurbumi ir praktiski nepārtraukti ūdens krājumi, dziļurbumam ir vienmērīga ūdens pienākšana un var nodrošināt ļoti lielu ūdens patēriņu. Atkarībā no dziļurbuma dziļuma, konstrukcijām un grunts sastāva, tas tiek uzstādīts apmēram 3 – 10 dienas. Ja plāno māju nodrošināt ar tīru dzeramo ūdeni, speciālisti no Udensjums.lv piedāvās vajadzīgo konsultāciju un uzstādīs lokācijai atbilstošāko ūdens iegūšanas sistēmu.

Udensjums.lv varat pasūtīt ne tiaki ūdensapgādes, bet arī siltumsūkņu apkures sistēmas montāžu. Siltumsūkņi darbojas izmantojot zemes dzīļu dabisko siltumu, apsveriet domu, varbūt izvēlēsieties tieši šo apkures veidu?