Patīkams manikīrs Rīgā Jūsu labsajūtai

manikirs

Mūsdienās mēs visi esam aizņemti ar dažādām darba un ikdienas lietām, šajā steigā aizmirstot, par tādu lietu kā nagu kopšana. Ar šo problēmu mums talkā nāk speciālisti, kas palīdz mūsu rokām justies un izskatīties labi, veicot patīkamu manikīru. Roku nagu kopšanu mēs visi dēvējam par manikīru, un, dzirdot šo vārdu, visiem ir skaidrs par ko ir runa. Tā ir ne tikai savu nagu izdaiļošana, pēc savām vēlmēm, bet arī rūpēšanās par roku un nagu veselību.

Manikīrs Rīgā

Ja esat izlēmuši palutināt savas rokas, tad tikai stundas laikā to iespējams izdarīt Rīgā. Šis patīkamais process aizņem tik maz laika, ka to var izdarīt jebkurā sev brīvā brīdī.

Patīkams manikīrs Rīgā, kas var būt labāks kā izbaudīt šo procesu, kamēr speciālists parūpējas par visu citu. Ja esat viens no cilvēkiem, kam ir īpaši plāni nagi, Jums palīdzēs gēla uzlikšana, tas nagus padara stiprākus.

Iespējas ir dažādas, lai katrs sev varētu piemeklēt piemērotāko variantu, izvēloties:

  • Klasisko manikīru ar laku;
  • Klasisko manikīru bez lakas;
  • Sensation Klasisko manikīru ar Gelish/Sensation;
  • Klasisko manikīru ar Gelish/Sensation (Franču).

Manikīrs = labsajūta                              

Par savu nagu skaistumu un labsajūtu īpaši uztraucas sievietes. Daiļā dzimuma pārstāves ir pieradušas par sevi rūpēties no pirkstu galiem līdz papēžiem, lai piesaistītu pretējā dzimuma pārstāvjus. Lai arī to negribētos atzīt, taču izskats ir ļoti svarīgs, jo pēc tā mēs gūstam pirmo iespaidu par cilvēku. Pat tāds sīkums kā nagu kopšana var daudz ko mainīt.

Sevis kopšana, protams, nav tikai priekš sievietēm, arī vīrieši sāk vairāk domāt par savu izskatu. Vīriešiem nagi netiek lakoti, taču arī stiprajam dzimumam tiek likvidētas kutikulas, mitrināta atmirusī āda, kā arī veikta nagu pulēšana. Vīriešiem āda uz rokām ir daudz biezāka, tāpēc to mitrināšana prasa vairāk laika. Tas dod iespēju izbaudīt šo patīkamo procesu un atvilkt elpu no saspringtās ikdienas. Lai arī kā, par skaistu cilvēku dēvē tādu, kas ir apmierināts gan ar savu ārējo izskatu, gan iekšējo pasauli.

Uzticēsimies speciālistiem

Visur ir iespēja iegādāties līdzekļus nagu kopšanai, taču labāk uzticēt savas rokas speciālistam, patīkams manikīrs Rīgā ir viena no tām. Lai nagi būtu skaisti, ikdienā tos ir jāsaudzē. Ja mēs nekoptu savus nagus, tad tie nespētu veikt savu paredzēto aizsargfunkciju – pasargāt pirkstu jūtīgo daļu.