PATEK PHILIPPE pulksteņu šarms

PATEK PHILIPPE pulksteņi PATEK PHILIPPE laikrāži nebūt nav „dārgais” pulkstenis, kuru izmanto, lai pazīmētos starp draugiem u. tml. Šāda pulksteņa iegāde noteikti ir pārdomāts lēmums, kurš balstīts uz vairākiem faktoriem. Pirmkārt, šie pulksteņi noteikti ir vieno no kvalitatīvākajiem visas pasaules pulksteņu tirgū. Šī kompānija rada pulksteņus pati no A līdz Z. Katra mehānisma detaļa un dizaina elements ir izgatavots kompānijas ražotnē – neviena pulksteņa daļa netiek pārpirkta. Viss ir oriģināldarbs.

PATEK PHILIPPE pulksteņi tiek godinātie arī speciāli izveidotā šīs kompānijas laikrāžu muzejā, ko Šveicē ik gadu apmeklē tūkstošiem tūristu. Šo tūristu un pulksteņu fanu muzeju atvēra 2001. gadā – tātad, salīdzinoši nesen. Tomēr šajā īsajā laika posmā muzejā nokļuvuši vairāk nekā 2000 kompānijas pulksteņi, ieskaitot ļoti senlaicīgus pulksteņus – pat no sešpadsmitā gadsimta. Šajā muzejā apskatāmi tiešām grezni laikrāži – tos aplūkojot ir iespējams izsekot līdzi dažādu laika periodu cilvēku gaumes izjūtai, kā arī izsekot pulksteņu un to funkciju tehnoloģiskajai attīstībai.

Kompānija pulksteņus rada balstoties uz stingri noteiktiem principiem – kvalitāti, tradīcijām, inovācijām un estētiskām vērtībām. Latvijā šie augstvērtīgie pulksteņi pieejami salīdzinoši plašā izvēlē. Iespējams iegādāties tādus pulksteņu modeļus kā Grand Complications Perpetual Calendar, Gondolo Ladies, Nautilus Travel Time Chronograph, Complications, Complications Annual Calendar Chronograph, Twenty-4 Medium, Complications Annual Calendar Chronograph, Grand Complications, Complications Moon Phases, Complications World Time, Calatrava Ladies, Aquanaut Luce Joaillerie, Complications Sceleton, Calatrava Automatic, Calatrava Manual, Nautilus, Ellipse.

Turklāt PATEK PHILIPPE ir viena no kompānijām, kura rūpējas, lai pie klientiem nonāktu arvien inovatīvāki pulksteņi, paaugstinot to ilgtermiņa vērtību. Jāmin, ka tas nebūt nenozīmē, ka kompānija sāk piedāvāt pulksteņus, kuri vairs nav klasiski – šī kompānija saglabā savu eleganto dizainu un tradicionālās vērtības. Kompānija lielu uzsvaru liek uz investīcijām materiālu izpētē/jaunu sakausējumu radīšanā, kā arī tehnoloģiskajā attīstībā.

PATEK PHILIPPE zīmolu ražošanā radījuši Antoine Norbert de Patek (dzimis 1839. gadā) un Adrien Phillippe (dzimis 1845. gadā). Turklāt kopš uzņēmuma dibināšanas kompānija ieguvusi vairāk nekā 80 patentus, kas pulksteņu pasaulē ir ievērojams skaitlis. Svarīgi atzīmēt, ka šī kompānija ir viena no retajām, kurakopš pašiem pirmsākumiem vēl joprojām pieder pulksteņu zīmola radītāju ģimenes locekļiem – šobrīd Sternu ģimenes īpašumā.

Šīs kompānijas pulksteņus noteikti izvēlas spēcīgas personības, jo šo pulksteni ir jāmāk nēsāt – tas ir spēcīgs, pamanāms un atstāj ļoti nopietnu iespaidu, kas ne vien liecina par labu gaumi, bet arīdzan spēcīgu personību. Turklāt, iegādājoties šādu pulksteni, vienmēr zināsi, ka tas kalpos ļoti ilgu laiku, rādot precīzu laiku vairāku paaudžu garumā. Patek Philippe pulksteņi ir ilgtermiņa ieguldījums!