OCTA polises iegāde internetā

octa poliseKopš pirmās automašīnas parādīšanās uz ceļiem, ir pagājis salīdzinoši ilgs laiks, tādēļ tikai loģiski, ka tās ir mainījušās, kļuvušas ātrākas, attīstītākas un visādā citādā ziņā advancētākas nekā tad, kad tās pasaulei tikai kļuva pazīstamas. Mūsdienās automašīna jau sen vairāk nav uzskatāma par ekstru, bet daudziem pat par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Tā kā dzīvojam visai steidzīgā laikmetā, tad tikai saprotams, ka kaut kas var nenotikt tā, kā esam plānojuši un arī tehnika var pievilt tad, kad vismazāk to kāds gaida. Šoreiz runa ir par automašīnas apdrošināšanu. Daudziem joprojām šķiet, ka apdrošināšana kā tāda irtā, kas piesauc visas nelaimes, un, ja tās nebūtu, tad nebūtu lieki jālauza galva par atsevišķām problēmām.

Nepieciešamība

Ja uzdosiet jautājumu – vai obligāto nepieciešams iegādāties apdrošināšanu automašīnai, atbilde pavisam noteikti skanēs, ka jā. OCTAs apdrošināšanas polise nozīmē – automašīnas civiltiesisko apdrošināšanu, kas ir obligāta prasība ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās visā Eiropā un Eiropas Ekonomiskajā Zonā. Jāpiezīmē arī tas, ka dodoties ārpus Latvijas, obligāta prasība ir polises esamība taustāmā veidā. OCTA polise nepieciešamības gadījumā pasargā automašīnas īpašnieku no ļoti lieliem un nepatīkamiem izdevumiem, kas varbūt saistīti ne tikai ar automašīnas labošanu, bet arī personas veselību, mantu un pat dzīvību. Ja ņem vērā faktu, ka polise ir nopērkama arī internetā, tad nevajadzētu būt liekām problēmām pie tās tikt.

Kas nepieciešams, lai polisi iegādātos virtuāli?

Nez kādēļ cilvēkiem šķiet, ka viss ir sarežģītāk, nekā patiesībā tas ir. Lai iegādātos OCTAs polisi internetā, ir nepieciešams zināt un izmantot sekojošo:

  • Transportlīdzekļa reģistrācijas numurs;
  • Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības numurs;
  • Internetbanka un/vai maksājumu karte.

Pēc tam, kad automātiski ir aprēķināta polises cena, atliek vien izlemt vai papildināt to ar kādu apdrošināmo risku vai atstāt kā ir. Atliek vien veikt dažus peles klikšķus un savu datu ievadi, un OCTAs polise ir Jums rokās. Informācija datubāzē atjaunojas momentā, tādēļ nevajag uztraukties par to, ka būtu nepieciešamība uz kaut ko gaidīt, lai varētu doties ceļā.