OCTA kalkulators – no 3 līdz 12 mēnešiem.

   octa kalkulators

           Ja esi transportlīdzekļa īpašnieks, tad noteikti zini par OCTA polisi, jo tā ir nepieciešama ikvienam sauszemes transportlīdzeklim, kurš piedalās kopējā satiksmē. OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. OCTA polises apdrošināšana sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesiskā vadītāja radītos zaudējumus trešajai personai, kuri radušies satiksmes negadījumā brīdī. OCTA polise ir nepieciešama obligāti, tādēļ ikviens transportlīdzekļa īpašnieks vēlēsies atrast izdevīgāko un piemērotāko OCTA polisi savam transportlīdzeklim.

            Portāls Gudriem.lv piedāvā izmantot OCTA kalkulatoru, kur iespējams ievadīt nepieciešamo informāciju par transportlīdzekli un aprēķināt dažādu apdrošināšanas sabiedrību piedāvāto OCTA polišu cenas. Visa informācija ir ērti un vienkārši pārredzama, kas atvieglo izvēles veikšanu. Viss, kas nepieciešams, ir pieejams vienā vietā, un nav pašam jāmeklē apdrošināšanas sabiedrības un jāmin iespējamās OCTA polišu cenas. To visu piedāvā portāls Gudriem.lv, lai atvieglotu savu lietotāju ikdienu un izvēli. OCTA polises ir iespējams noformēt no 3 līdz 12 mēnešiem, atkarībā kā nepieciešams klientam. Tomēr jāatceras, ka, pērkot OCTA polisi ilgākam laikam, tā būs izdevīgāka nekā īsākam laika periodam. Piemēram iegādāties OCTA polisi 12 mēnešiem būs izdevīgāk nekā 3 mēnešiem, jo saskaitot kopējo summu iegādātajām OCTA polisēm ik pēc 3 mēnešiem, to kopējā summa gada griezumā būs lielāka nekā viena polise 12 mēnešiem.

            Gudriem.lv sadarbojas ar partneri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar dažādām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Ietaupi laiku un izvēlies sev piemērotāko un izdevīgāko OCTA polisi. Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības saistība ar OCTA polisi, var sazināties ar profesionālajiem Gudriem.lv klientu apkalpošanas speciālistiem un saņemt operatīvu un kvalitatīvu konsultāciju.

            Portālā Gudriem.lv ir iespējams ne tikai izmantot OCTA kalkulatoru, lai veiktu salīdzinājumu, bet arī, lai mirklī, kad klients ir izdarījis savu izvēli, var arī OCTA polisi iegādāties. Pirkumu ir iespējams noformēt dažu minūšu laikā, un pēc pirkuma veikšanas jaunā OCTA polise tiks nosūtīta uz klienta e-pasta adreses PDF faila formātā. Jaunā OCTA polise būs pieejama neilgā laika periodā, lai jau pēc mirkļa varētu droši doties tālākās gaitās ar savu transportlīdzekli.

            Ja dodies kopējā satiksmē bez OCTA polises, tad var piemērot 90 eiro lielu naudassodu. Lai neaizmirstu iegādāties jaunu OCTA polisi, Gudriem.lv piedāvā iespēju izveidot atgādinājumu. Atgādinājumu vari saņemt ar e-pasta un telefona starpniecību. Portāls Gudriem.lv piedāvā izmantot OCTA kalkulatoru, lai veiktu ātru un vienkāršu izvēli un uzreiz varētu iegādāties izvēlēto OCTA polisi. Tā ir ātra un vienkārša iespēja, jo nav nepieciešams meklēt un doties uz klientu apkalpošanas centriem, lai iegādātos OCTA polisi. To var izdarīt neizejot no mājas ar datora un interneta starpniecību.