Negaidītas dāvanas vīrietim

Negaidītas dāvanas vīrietimNopirkt atbilstošu dāvanu vīriešiem – brālim, tētim, draugam vai mīļotajam – sievietēm var būt sarežģīts pārbaudījums. Vīrieši ir tik dažādi – sākot ar sporta līdzjutējiem un aktīvās atpūtas cienītājiem, un beidzot ar praktiskiem un īstiem mājas saimniekiem. Tādēļ bieži labākās dāvanas meklējumi allaž atduras pret jautājumiem: kā patiks, vai būs pārsteigums, ko domās utt. Lai nevajadzētu norobežoties ar tradicionālām dāvanām – zeķēm, kreklu, ādas siksnu-, apskati plašās dāvanu idejas vīrietim internetā. Dāvanas jebkuram vīrietiem!

Elpu aizraujoši piedzīvojumi debesīs, uz zemes un ūdenī

Teicama un asu izjūtu apsološa dāvana vīriešiem, kuriem ātrums ir lielā cieņā, ir aizraujošs izbrauciens ar kvadraciklu, ar kartingu pa trasi, ātrs 1. Formulas un rallijmašīnas piedzīvojums. Dāvanas vīriešiem svētkos var būt arī aktīvās atpūtas pārsteigumi. Kā piemēram, piedzīvojumu parka apmeklējums, intensīvs drifta brauciens, humorpilna dāvana kā skrējiens ar ātrgaitas zābakiem jeb Džamperiem, jautra karikatūra, vai prasmju izmēģināšana Boeing 737 aviosimulatorā. Lidojums vēja tunelī vai ar lidmašīnu sertificēta pilota pavadībā? Kāpēc ne! Tā būs ideāla dāvana brālim, labākajam draugam vai aktīvam tētim.

Dāvana vīrietim brīvdienās un maltītes meistarklasēm

Ja jāsveic īsts ēdienmīlis, tad trāpīts 10-niekā būs ar dzērienu, ēdienu degustācijas apmācībām, to kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana noderīga un tajā pašā laikā izglītojoša, samērā interesanta, un vēlāk viņš varēs dalīties iespaidos un pasniegt maltīti, balstoties uz semināros iegūto informāciju. Laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sniegt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – pilnu atpūtas un divvientulības. Bieži vien nedēļas nogale paiet steigā un ikdienas rūpēm, tāpēc īpaši rezervētas brīvdienas atpūtas namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

Aktīvas laika pavadīšanas iespējas

Vīriešu tipiem, kuriem samērā patīk aktivitātes un aizraujošas laika pavadīšanas izdevības, iegādāties attiecīgu dāvanu:

  • -interesanta sporta veida (piemēram kērlinga) apmācības;
  • -labi noderēs un motivēs sporta centra apmeklējums;
  • -snovošanas apmācības u.tml.

Ārpus kārtas apstākļos labi noder dāvanu komplekti, kur apvienoti vairāki dāvanas izmantošanas varianti visiem vīriešu tipiem. Uzdāvinot tādu brīvās izvēles dāvanu, vīrietis pats varēs izlemt savām interesēm piemērotu dāvanas risinājumu.