Loterijas un konkursi

loterijas un konkursiViens no labākajiem veidiem kā kādu iepriecināt, ir dāvanas. Ar sava veida dāvināšanu nodarbojas arī loteriju un konkursu rīkotāji, dodot iespēju iegūt savā īpašumā dažādas vilinošas balvas gan naudas, gan mantiskā izteiksmē. Populārākās noteikti ir dažādas Latvijas Loto rīkotās loterijas, kurās katru dienu piedalās simtiem un pat tūkstošiem cilvēku, cerot savā īpašumā iegūt kādu izteiksmīgu naudas summu, automašīnu, ceļojumu vai sadzīves tehniku. Konkursus un loterijas piedāvā arī dažādi veikali un uzņēmēji, turklāt loterijas un konkursi ir atrodami arī interneta plašajā tīmeklī.

Veikalu loterijas.

Latvijas lielākie tirgotāji nereti piedāvā dažādas loterijas un izlozes kuru galvenajās balvās parasti var redzēt naudu, dažādus produktus vai arī ceļojumus un pat automašīnas. Galvenās balvas lielums ir atkarīgs no tā, kādēļ loterija tiek rīkota. Nereti loterijas galvenais noteikums ir iepirkties par kādu konkrētu summu veikalā un čeku iemest speciāli izveidotā loterijas urnā. Šāda veida loterijas var rīkot tirgotājs sadarbojoties ar vēl kādu sponsoru un līdz ar to laimesta apjoms pieaug vai tiek papildināts ar dažādiem mazākiem laimestiem, kuru saņemšanai tiek izlozēti citi laimīgie.

Televīzijas loterijas un izlozes.

Latvijas Loto savu skaitļu spēļu norisei mēdz izveidot speciālus raidījumus. Viens no šādiem un noteikti populārākajiem raidījumiem valstī ir Superbingo izloze, kas skatāma televīzijas ēterā nedēļas nogalēs. Televīzijā varam skatīt arī skaitļu izložu Keno un 5 no 35 norisi. Skaitļu loterijas ir populārākās un tās parasti pie ekrāniem pulcē lielu skaitu spēlētāju, kas tur īkšķus par lielā laimesta iegūšanu. Televīzijā dažādas balvas un loteriju laimestus mēdz izlozēt dažādi veikali un pakalpojumu sniedzēji, kas ikdienā pulcē klientu loku no visas Latvijas, tādēļ rezultātu paziņošana notiek šādā veidā.

Momentloterijas.

Momentloterijas izdod ne tikai Latvijas Loto, bet arī tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji, piemēram, iepērkoties pie kases, tiek nopirkt akcijas produkts, kas piedalās loterijā. Parasti šādas loterijas norisinās divās daļās – momentloterijas veidā un galvenās balvas izlozē, kuras rezultāti tiek paziņoti noteiktā datumā.