Lasi jaunāko informāciju – Focus.lv

interneta ziņu portāls - focus.lvJau sen drukātos medijus ir aizstājušas ziņas internetā, kur ikviens var iepazīties ar plašāku jaunumu apjomu un konkrētākiem izklāstiem.  Tiešsaistē iespējams izlasīt visus aktuālos apskatus, turklāt reālā laikā, jo online viss izplatās momentā – galvenokārt jau informācija. Arī Latvijā pastāv dažādi jaunumu portāli, kur ir publicēti svarīgākie notikumi lasītāju informēšanai, tajā skaitā jaunais mediju portāls vairākās valodās – Focus.lv.

Ziņu portāls Focus.lv piedāvā iepazīt daudz aktuālas informācijas par kultūru, tehnoloģijām, biznesu, sporta notikumiem, auto, dzīvi un daudzām citām interesantām tēmām kā Latvijā, tā visā pasaulē. Focus.lv ir atšķirīgs, neatkarīgu ziņu un jaunumu portāls. Atšķirībā no pārējiem zināmajiem mediju portāliem Latvijā, ziņu portāls Focus.lv nepublicē jaunumus un paziņojumus tikai savā vārdā, tieši tas ļauj lasītājiem saņemt vispusīgu saturu – atainojot reālo dzīvi iespējami pilnīgāk un objektīvāk. Zīmīgo nosaukumu portāls ir guvis no vārda “fokuss”, jo koncentrē uzmanību tikai uz galvenajiem notikumiem.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Sākot ar 2014.gada 1.janvāri Latvijas oficiālā valūta būs eiro, bet lielākā daļa sabiedrības jau ir pieradusi ar šo faktu, jo cenas no 2013.gada 1.oktobra ir norādītas latos un eiro.  Lai izvairītos no iespējamajām problēmām, ko var veicināt eiro ieviešana, jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja iegādāties eiro komplektus un sarūpēt sev skaidru naudu eiro (kontā uzkrātā nauda automātiksi tiks konvertēta eiro valūtā).

21.novembrī, kad Zolitūde piedzīvoja vēl neredzētu traģēdiju, kurā dzīvības pazaudēja 54 cilvēki un daudzi nokļuva slimnīcās ar bīstamām traumām, plaši tika atspoguļota kā Latvijas, tā ārvalstu medijos.  Interese par šo notikumu nav aprimusi vēl aizvien un valsts iestādes darbojas ar šī negadījuma izpēti, lai kaut kas līdzīgs vairs nekad nenotiktu kaut kad nākotnē.  Plašāku ziņu izklāstu lasiet jaunajā ziņu portālā Focus.lv.

Lasi jaunāko informāciju par sporta, kultūras u.c notikumiem – Focus.lv