Kvalitāte no Viadrus

viadrus apkures katliMūsdienās sastopamas daudz un dažādas firmas, kas nodarbojas ar apkures katlu ražošanu un izplatīšanu. Ja uzticaties čehu ražotājiem, tad noteikti apsveriet ideju par apkures katla iegādāšanos no Viadrus.

Šis uzņēmums savā nozarē darbojas jau 131 gadu, pa kuriem noteikti uzkrājuši pietiekami lielu pieredzi šajā jomā. Viadrus sola daudz reizes ilgāku iekārtas kalpošanas laiku, jo apkures katli pārsvarā veidoti no čuguna. Kvalitāte no Viadrus Jūs nekad nepievils.

Iespējams izvēlēties starp diviem apkures katliem, kas atrodas Viadrus piedāvājumā un tie ir šādi:

  • HERCULES U22 tipa malkas apkures katli;
  • HERCULES U26 tipa malkas apkures katli.

Abi piedāvātie katli ir malkas apkures katli, kas pierāda to, ka daudzi cilvēki joprojām izvēlas malkas apkuri, lai apsildītu savas dzīvojamās telpas. Lai arī malkas apkures katli prasa daudz vairāk piepūles, malkas skaldīšanu, piemešanu, pirkšanu, tā nav tik kaitīga ārējai videi, kā pārējās apkures sistēmas.

Vēl viens iemesls par labu malkas apkurei – koks ir atjaunojams resurss, meži Latvijā aizņem ļoti lielas platības. To iespējams apvienot arī ar citām sistēmām. Šāda veida apkure var kalpot arī komforta uzlabotājs. Iedomājieties aukstu ziemas vakaru, kad visa ģimene sēž viesistabā un tur atrodas kamīns, kurā deg malka. Uguns daudzus cilvēkus nomierina, un ja esat viens no viņiem, šī apkures sistēma būs Jums vispiemērotākā.

Obligāta sastāvdaļa apkures katlam ir ūdens cirkulācijas sūknis, kas rūpējas par ūdens pārvietošanu trubās, lai katlā neuzturētos tas pats verdošais ūdens. Ūdens ir tas, kas katlu dzesē un pārvietojas, tāpēc pievērsiet uzmanību visām katla detaļām. Ja būsiet informēts par katla prasībām, tad nevajadzētu rasties nekādām problēmām.

Pievērsiet uzmanību!

Jābūt uzmanīgiem, jo malkas apkures temperatūra nedrīkst pārsniegt 80 grādu temperatūru, tas var būt bīstami.  Pieskatiet savas apkures temperatūru un nekaitējiet savai drošībai. Ja rodas aizdomas, ka ar apkuri kaut kas nav kārtībā, noteikti jāsazinās ar ražotāju vai piemērotu institūciju, kas palīdzēs problēmu atrisināt. Izvēlieties Viadrus un būsiet drošībā!