Kura ir tava mīļākā vieta virtuvē?

ledusskapju izvele interneta veikalosTeikšu godīgi, mana mīļākā iekārta virtuvē ir ledusskapis. Jā, garšīgi paēst man patīk, tāpēc arī ledusskapī vienmēr atrodams kāds kārums, kas garšīgs, vai glabājas kāds produkts, no kā pagatavot garšīgu maltīti. Vasarā saldējums ledusskapī ir neiztrūkstoša sastāvdaļa, un ne vien tas, ko var iegādāties veikalā, bet arī pašu, mājās gatavotais. Visnotaļ noderīga ierīce tiem, kam uz veikalu doties katru dienu nav laika – sapērkos gandrīz nedēļai, salieku visu ledusskapī un dzīvoju paēdis un bēdu nezinādams. Un protams, kurš gan nezina slavenās pusnakts pastaigas uz virtuvi – ne obligāti neveselīgā nozīmē, bet reizēm gluži vienkārši gribas kaut ko vēsu padzerties vai kādu sīkumu apēst arī pēc slavenajiem sešiem.

Tā kā ledusskapis saimniecībā ir būtisks, tad šīs ierīces iegāde parasti, vismaz man, ir nedaudz rūpīgāka, kā daži citi pirkumi. Cenšos izzināt par noskatīto preci pēc iespējas vairāk, lai varu izlemt – būs manām prasībām tāds ledusskapis atbilstošs, vai nē. Izskatu gan pēc izmēra – jo, atzīsim, katrai lietai virtuvē ir atvēlēta sava vieta un platība, tāpēc arī izvēloties ledusskapi, piedomājam līdzi, vai atvēlētajā telpā tam pietiks vietas. Tāpat, cenšamies piemērot arī ledusskapja vizuālo izskatu virtuves interjeram – tā, lai iekļaujas. Un šim nolūkam pieejami gan balti, gan melni un sudraba krāsas vai nerūsējošā tērauda ledusskapji. Tad vēl dažādas funkcionālās lietas, kuras gan minu pēdējās, bet tās ir ārkārtīgi būtiskas. Arī izvietojums ledusskapī ir no svara – saldētava atrodas augšā vai apakšā – kā ērtāk, virtuves iekārtojumam atbilstošāk. Var atrast arī ledusskapi ar vairākiem saldētavas nodalījumiem, ja plānojas saldētavas izmantot ogu, garšaugu vai dažādas saldētas pārtikas uzglabāšanai (saldējums!).

Plaša ledusskapju izvēle interneta veikalā 220.lv - http://220.lv/lv/sadzives_tehnika/ledusskapji/ledusskapji_un_saldetavas

Nākamais, ko cenšamies noskaidrot – cik daudz elektrības patērēs jaunais ledusskapis. Negribas taču tādu, no kura skaitītāja ripa griezīsies kā vilciņš, tāpēc sekojam līdzi energoefektivitātes klasēm. Tās parasti iedalās sākot no D līdz A+++, kur visaugstākā klase ir A+++, kas nozīmē, tā patērē vismazāk elektroenerģijas, kamēr D klases ledusskapji patērē visvairāk. Tad seko dažādas ražotāju piedāvātas papildus sistēmas – frost free dzesēšanas sistēma, automātiskās dzesēšanas sistēmas un tā tālāk. Bet pirms tam – ledusskapja tilpums. Aptuveni taču zinām, cik daudz produktu ikdienā atrodas ledusskapī – vai tas stāv pustukšs, vai produkti salikti rūpīgā tetra spēles sistēmā tā, lai visiem pietiktu vietas. Pēc tā arī varam secināt – kāda tilpuma ledusskapis nepieciešams, jo lielāks, nebūt nenozīmē, ka atbilstošāks.

Der paskatīt dažādus piedāvājumus, pameklēt dažādos interneta veikalos, un, iespējams, tieši tā noskatīt savu ideālo ledusskapi.