Kredīts pret auto ķīlu.

kredītas pret auto mogo.lvKo darīt, kad maciņš tukšs un dzīvoklī ir pārsprāgušas caurules? Vai arī rodas nepieciešamība pēc jaunas sadzīves tehnikas vai tās remontdarbiem? Vienmēr ir iespēja aizņemties no draugiem vai radiem, taču daudzi nevēlas, lai finansiālās saistības traucētu draudzībai un ģimeni ievilkt savās finansu problēmās nav prāta darbs. Pastāv iespēja arī aizņemties no bankas, taču aizdevuma izskatīšanas process ir pārāk ilgs un birokrātisks. Šāda veida situācijām ir radīts lielisks veids kā aizņemties naudu īsā laikā ar izdevīgiem noteikumiem, kur pamatā ir Jūsu auto ķīla, tādējādi nav jāriskē ar saviem ikmēneša ienākumiem gadījumā, ja rodas problēmas aizdevumu atmaksāt. Mogo.lv piedāvā saviem klientiem aizņemties naudas summu, kas sastāda pat 90% no automašīnas vērtības, kas ir visai liels procents, jo citi aizdevēji piedāvā daudz mazāku aizdevuma apmēru.

Kas piedāvā?

Kredītus pret auto ķīlu piedāvā daudz aizdevēju ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē, taču pie mums uzticamākais un drošākais aizdevējs, kas piedāvā šāda veida pakalpojumu noteikti ir mogo.lv. Mogo.lv piedāvā savus pakalpojumus ne tikai internetā, bet iespēja aizņemties ir arī  mogo.lv filiālēs. Visērtāk šo kredītu ir pieteikt izmantojot interneta starpniecību. Taču, ņemot vērā to, ka šis nav ātrais kredīts, ko var saņemt neizejot no mājām, klientam būs nepieciešamība doties uz CSDD filiāli un jāveic automašīnas pārreģistrācija, kā arī jānomaksā Ceļu Satiksmes un Drošības Direkcijas nodeva.

Kā iegūt?

Lai iegūtu kredītu pret auto ķīlu nepieciešamas tikai dažādas darbības, kas galvassāpes nesagādās, bet maciņu papildinās gan. Lai kredīts pret auto ķīlu būtu pieejams, nepieciešamas tikai pāris lietas:

  • Auto, kas nav vecāks par 25 gadiem, ar derīgu tehnisko apskati un OCTA apdrošināšanu. KASKO apdrošināšana būs nepieciešama, ja vēlēsies aizņemties summu, kas lielāka par 5000 eiro. Automašīnai ir jābūt reģistrētai uz aizdevuma ņēmēja vārda.
  • Kredīts pret auto ķīlu nebūs pieejams, ja ieķīlājamais auto ir pirkts līzingā un par to joprojām tiek veikts ikmēneša maksājums. Taču aizdevējs izskatīs Jūsu pieteikumu, ja ir atlikuši tikai daži mēneši līdz auto pilnībā pāries klienta īpašumā.

Apskaties dažādus aizdevuma veidus - https://www.mogo.lv