Kredīts auto iegādei – kā, kur, cik izmaksā?

auto auto kredītsKatrs auto īpašnieks, tajā skaitā arī es, reiz nonāk pie secinājuma, ka ir nepieciešams iegādāties jaunu automašīnu. Lai arī patīkami satraucošs, tajā pat laikā tas ir gana sālīts pasākums finansiālā ziņā un prieku par jauno auto lielākajai daļai, noteikti aizēno tas, ka ir jāšķiras no salīdzinoši lielas naudas summas, lai šo automašīnu iegādātos. Ir izeja un to izmantoju arī es – kredīts auto iegādei. Tā ir iespēja tikt pie jaunas automašīnas un tās vērtību maksāt pa daļām, kaut vai 6 gadus. Protams, ka vienmēr ir iespējams auto vērtību nosegt pirms termiņa un par to aizdevējs tikai priecāsies, turklāt, par to netiek piemērota nekāda soda nauda vai soda procenti, vai jebkādas citas soda sankcijas.

Kur un kā aizņemties?

Lai arī Mogo.lv pakalpojumus pirms tam nebiju izmantojis, jau iepazīstoties ar informāciju, sapratu, ka šis ir labākais veids kā tikt pie naudas un jauna auto pavisam īsā laika posmā. Aizdevēja interneta vietnē ir sīki un smalki aprakstīti aizņemšanās noteikumi, kas nav nedz drastiski, nedz nepieņemami. Viss, kas nepieciešams ir aizpildīta un nosūtīta pieteikuma anketa saistībā ar aizdevuma piešķiršanu un atliek gaidīt kredītkomisijas lēmumu, kas noteikti tiks paziņots aizdevuma pieprasītājam, pat gadījumos, ja pieteikums tiek atteikts. Pēc tam jādodas uz CSDD un jāiemaksā vismaz 10% liela pirmā iemaksa. Kad auto pārreģistrēja uz manu vārdu, tad Mogo pārdevējam pārskaitīja atlikušo naudas summu!

Cik izmaksā šāds prieks?

Daudziem nepatīk kredīti un aizdevēji, jo uzskata, ka pastāv vēl daudz un dažādas slēptās izmaksas, kas visu šo sadārdzina un rezultāta padara samērā neizdevīgu. Varam iepriecināt, ka Mogo.lv nav nekādu slēpto izmaksu un viss ir pilnīgi caurspīdīgs:

  • Līguma noformēšanas maksa – 1,5% no summas, bet ne mazāk kā 50 eiro (ja runa ir par līzingu);
  • Pārreģistrācija CSDD – 30 eiro;
  • OCTA vai KASKO – pēc cenrāža;

Neticēsi, bet vairāk nekādu izmaksu saistībā ar auto kredītu nav!