KASKO aprēķins – KASKO kalkulators internetā‎ – Manapolise.lv

            kasko kalkulators internetāKasko apdrošināšana nav lēts prieks, tas ir skaidrs. Vairums lētāko piedāvājumu meklē, centīgi dodoties pie vairākiem apdrošinātājiem un salīdzinot piedāvājumus, tomēr jāsaka, ka ar centību šajā gadījumā vien nepietiks – jāzina kur meklēt! Izrādās īstā atbilde vienmēr bijusi degungalā – lētākā kasko apdrošināšana pieejama internetā! Lētākos piedāvājumus pāris minūšu laikā no visas interneta informācijas gūzmas palīdzēs atlasīt kasko kalkulators manapolise.lv.

            Vietnē iespējams iegādāties visa veida apdrošināšanu, ieskaitot kasko. Pārskatāmais kasko kalkulators ļaus vienreiz ātri ievadīt pamatinformāciju, kura būtu nepieciešama jebkuram apdrošinātājam, un atpakaļ saņemt veselu gūzmu ar kasko cenas piedāvājumiem no lielākajiem un labākajiem Latvijas apdrošināšanas birojiem, piemēram, BTA, Gjensidige, ERGO, Seesam, COMPENSA, Baltikums, If, piedevām vietnei šobrīd ir īpaši izdevīgs piedāvājums octa un kasko apdrošināšanas komplektam!

            Ja tajā pašā vietnē iegādāsies arī izdevīgāko octa apdrošināšanu, varēsi saņemt 25% atlaidi savam kasko pirkumam. Šādās vietnēs bieži vien der ik pa laikam atgriezties, lai aplūkotu jaunākos piedāvājumus – acīgākajiem ir iespējas ietaupīt vēl vairāk!

            Kasko kalkulators internetā ļauj izvairīties no visu apdrošinātāju mājaslapu rūpīgas pētīšanas un savu datu ievadīšanas katrā no tām. Tā vietā vienreiz ievadīsi visu kasko kalkulatorā un cenas taps skaidras. Padomā, cik daudz laika tas tev ietaupīs! Nemaz nepieminot to, ka tieši šādā veidā saņemsi pašus labākos piedāvājumus. Risinājums ietaupa gan laiku, gan naudu – ko gan vairāk varētu vēlēties?

            Papildus tam, vietne tev jau pirms laika atgādinās, kad tuvojas tavas polises termiņa beigas, nosūtot tev īsziņu vai e-pastu uz tevis norādīto telefona numuru vai e-pasta adresi. Šis ir ļoti labs veids, kā aizmirst mūžīgās rūpes par apdrošināšanas polises termiņu un tā vietā nodarboties ar daudz patīkamākām lietām, piemēram, lieku reizi dotos saulainā vasaras izbraucienā uz jūru. Jāatgādina, ka braukšana bez kasko apdrošināšanas nav pārkāpums, ja vien neesi savu automašīnu iegādājies līzingā – tādā gadījumā riskē pārkāpt līzinga līguma nosacījumus, jo vairums uzņēmumu iekļāvuši kasko apdrošināšanu kā vienu no pamatnosacījumiem līzinga noformēšanai. Ar octa gan ir pavisam cits stāsts – šī apdrošināšana ir obligāta un par braukšanu bez octa likumdošanā paredzēts sods.

            Klienti Latvijā jau sen bija pelnījuši daudz ērtāku un lētāku risinājumu kasko apdrošināšanas noformēšanai, un kasko kalkulators apmierina moderno klientu pieprasījumu pēc ātrākas pakalpojuma noformēšanas un samazinātām cenām.