Kas veido zobu implantu izmaksas?

zobu implanti

Zobu implanti ir lielisks veids, kā atjaunot zaudētos zobus. Zobu implanti ļauj iegūt mirdzošu smaidu. Par pamatu to izveidei tiek ņemti jau esošo zobu krāsa un forma, tāpēc tie neatšķiras no dabiskajiem zobiem. Arī zoba implanta sakne ir tik stipra, ka rodas sajūta, ka tā ir dabiskā sakne. Ar zobu implantiem varēsi ēst, sportot un neuztraukties par to, ka mutē ir svešķermenis, jo tie lieliski pielāgojas mutei un varam apgalvot, ka jau pēc laika aizmirsīsi, ka Tev mutē ir zobu implants. Protams, viena no svarīgākajām lietām, kas interesē pacientus, kad viņi izvēlas ievietot zobu implantus, ir to cena. Cena tiek noteikta, vadoties pēc vairākiem kritērijiem. Apskatot tos visus, rodas arī zobu implantu kopējā cena.

Pirmkārt, cena veidojas pēc tā, kur un cik zobi trūkst. Piemēram, apakšžoklī sānu zobi vai priekšzobi, visi zobi apakšžoklī, augšžoklī sānu zobi, priekšzobi vai arī augšžoklī visi zobi. Tāpat cena veidojas arī no tā, vai pacients vēlas izņemamu vai neizņemamu zobu konstrukciju. Neizņemamas konstrukcijas izmaksas ir augstākas par izņemamu konstrukciju. Tāpat cenu veido arī ražotāja noteiktā cena. Latvijā ļoti populāri ir ASV, Vācijā un Norvēģijā ražoti implanti. Zobu implanti izmaksas ir atšķirīgas. Zobu implantu izmaksas veidojas, aprēķinot ražotāja noteikto cenu, kā arī darba izmaksas. Aprēķinātā summa vidēji ir apmēram 1000 eiro. Tā kā zobu implantu ievietošanas periods ir apmēram 6 mēneši, jo pēc zoba izraušanas ir jānogaida 3 mēneši, tad arī šo kopējo summu aprēķina pa etapiem. Kas nozīmē, ka 6 mēnešu laikā vajadzēs maksāt par katru veikto etapu nevis visu summu uzreiz.

Ar zobu implantu izmaksām, ir iespējams vienoties ar ārstu konsultācijas laikā, kad arī tiks noskaidrots, kuriem zobiem ir nepieciešams implants, kāda ir šī zoba specifika un citas lietas, kas būs ļoti svarīgas, aprēķinot zobu implantu izmaksas. Katrs gadījums tiek skatīts individuāli, tāpēc arī katram pacientam izmaksas var atšķirties.

Ļoti svarīgi ir laicīgi doties pie ārsta. Bieži vien cilvēki domā, ka, ja ir bojāts zobs aizmugurē, tas nekas, jo to tāpat neviens neredz. Cilvēkus bieži vien uztrauc tikai tas, kas notiek ar viņu priekšējiem zobiem. Tomēr, lai arī priekšējie zobi būtu veseli, ir nepieciešams rūpīgi sekot līdzi, kas notiek ar aizmugurējiem zobiem. Zobi cilvēkam pilda ne tikai košļāšanas funkciju, bet arī satur žokļa muskuļus. Ja kāda zoba muskulis netiek darbināts, tas atrofējas un tādā veidā cieš arī pārējie zobi. Neviens noteikti nevēlas, lai viena zoba dēļ ciestu vēl pieci citi zobi, tāpēc ir ļoti svarīgi laicīgi sākt zobu ārstēšanu, lai neielaistu mutes dobuma slimību. Ja slimība tiks ielaista, tad vēlāk nāksies maksāt ne tikai par vienu zoba implantu, bet jau veseliem pieciem, kas attiecīgi sastādīs lielākas izmaksas, kā arī būs laikietilpīgs process. Nepieciešams laicīgi novērst mutes dobuma problēmas un vērsties pie zinošiem ārstiem. Zobārstniecības klīnikas Adenta zinošie speciālisti spēs ieteikt labākos risinājumus un nekavējoties uzsāks ārstēšanu. Adenta klīnika rūpējas par cilvēku zobu veselību, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un sekojot līdzi laikam. Šeit varēsi ne tikai iegūt skaistus un mirdzošus zobus, bet arī justies kā mājās, jo šeit ir padomāts par to, lai radītu patīkamu un draudzīgu atmosfēru. Adenta klīnikā varēsi saņemt visus zobārstniecības pakalpojumus, ieskaitot zobu implantu izgatavošanu.