Kas jāievēro pērkot smaržas internetā?

pricekiller.lv smaržas internetāŅemot vērā to, ka iepirkšanās internetā nu jau ir kļuvusi par sava veida ikdienu, noteikti ir jāievēro daži nosacījumi, lai iegādātais produkts nesagādātu vilšanos un vispār tiktu piegādāts. Attīstoties šai nišai, protams, ka nesnaudīs arī tie, kas no tā vēlēsies gūt kādu labumu, kas nav gluži likumīgs, ir jāielāgo dažādi drošības pasākumi, lai rezultātā nebūtu pazaudēta nauda un prece tā arī netiktu piedāvāta pircējam.

Interneta veikals.

Pērkot smaržas internetā, noteikti vispirms nepieciešams izpētīt vai izvēlētais interneta veikals ir drošs un par to nav iesniegtas kādas sūdzības. Par veikala reputāciju var viegli uzzināt interneta meklētājā google ierakstot veikala nosaukumu. Ja atsauksmes ir negatīvas, tad iesakām neizmantot šī komersanta pakalpojumu, savukārt, ja atsauksmju nav vispār (kas gan digitālajā laikmetā ir maz iespējams) vai labas, tad ir vērts turpināt ar veikala satura pētīšanu. Ir veikali, kas publicē savās interneta vietnēs klientu atsauksmes, taču atzīsim, ka šis nav punkts uz ko balstīties, jo atsauksmes 99% gadījumu būs ārkārtīgi pozitīvas.

Preču autentiskums.

Nākamajā solī vajadzētu pārliecināties par to vai interneta veikalā esošā produkcija ir īsta vai viltojums. To parasti var ātri vien saprast pēc produkta cenas. Protams, ka atlaides vai zemākas cenas kā veikalos nav nekas slikts, bet tomēr, ekonomikas likumiem darbojoties, nekas netiek piedāvāts par pusvelti, jo peļņa no kaut kā arī ir jāgūst. Pastāv iespēja, ka viltotas preces tiek pārdotas par augstām cenām, bet pat loģiski domājošs negodīgs pārdevējs, neuzskrūvēs astronomisku cenu par viltotu preci, jo par to draud daudz lielākas nepatikšanas, kā par lētām un nekvalitatīvām precēm, kas pārdotas viduvējā cenu amplitūdā.

Norēķinu sistēma.

Pērkot smaržas internetā, patiesībā, jebko iegādājoties interneta veikalos, obligāti ir jāpievērš uzmanība norēķinu sistēmai. Lielākā daļa pārdevēju piedāvā apmaksāt pirkumus ar bankas karti vai internetbankas starpniecību. Ja tiek piedāvāts norēķināties par pirkumu ar šaubīgu starpnieku palīdzību, kas prasa kopīgot pārāk daudz konfidenciālu datu, iesakām nekavējoties pārtraukt maksāšanas procedūru un mēģināt atrast sev tīkamās preces citā, uztinamā interneta veikalā.