Kādi ir Asus viedtālruņi?

asusshop.lv viedtālruņiAsus viedtālruņi tirgū sevi pieteica salīdzinoši nesen, taču jau paspējuši ar savu piedāvājumu un tālruņu funkcijām nodrošināt pastāvīgu klientu pieplūdumu to ražotājam un arī pārdevējiem. Mūsdienās viedtālruņus izmanto teju viena ceturtā daļa no visiem zemeslodes iedzīvotājiem un tiek prognozēts, ka dažu gadu laikā skaitlis pieaugs līdz vienai trešdaļai. Tirgus izpēte ir jānodrošina jebkuram produktam, ko ražotājs vēlas piedāvāt patērētājiem, lai noskaidrotu, vai to kāds vispār pirks un produkta ražošana nenesīs zaudējumus gaidītās lielās peļņas vietā. Asus ir izstrādājis ne tikai ļoti plašu portatīvo datoru klāstu, bet arī sācis viedtālruņu ražošanu, turklāt šie telefoni ir transformējami par planšetdatoriem dažu sekunžu laikā.

Funkcijas.

Par viedtālruni parasti tiek uzskatīta pārnēsājamā sakaru ierīce, kas spēj nodrošināt, ne tikai sms un zvanu funkciju, bet arī pilnvērtīgu aplikāciju un citu funkciju izmantošanu, turklāt, lielāko daļu no visa laika, ierīcē ir aktīvs interneta pieslēgums. Laiks, kad mobilajam telefonam bija jābūt pēc iespējas mazākā izmērā ir beidzies, un pašlaik aktuālas ir ierīces ar vismaz 4 collu skārienjutīgu ekrānu un vēlams tikai ar maksimums 3 pogām. Asus viedtālruņi  piedāvā ierīces, kas ir planšetdatoru un viedtālruņu krustojums. Ņemot vērā to ka arī portatīvie datori sāk cilvēkiem likties pārāk lieli pārnēsāšanai, planšetes ir ideāls risinājums gadījums, kad nepieciešams būt sasniedzamam arī virtuāli.

Tālruņu veidi.

Tirgū tiek piedāvāti divu veidu Asus viedtālruņi, kas ar savām funkcijām pārsteidz pat visrūdītāko tehnoloģiju pārzinātājus. Asus PadFone ir planšetdators un viedtālrunis, kas ir  apvienoti vienā ierīcē. Izmantojot šo ierīci, saprotam, ka planšetes transformācija uz portatīvo datoru ir pagātne, tikai tā iemesla dēļa, ka nu ir iespēja mobilo tālruni transformēt par planšeti. Šo tālruni datoram pieslēdz ar īpašu pieslēgvietu un visi dati, kas ir atrodami viedtālrunī automātiski parādās planšetes ekrānā. Savukārt Asus FonePad viedtālruņa 6 collu ekrāns ļaus ne tikai ērti un ātri pārlūkot interneta vietnes, rakstīt e-pastus un pildīt dažādas citas funkcijas, bet tas ir aprīkots ar 3G  sakaru sistēmu, kas nodrošina zvanu un sms funkciju šajā ierīcē.