Kā uzlādēt iPhone ātrāk? Noderīgi padomi ikvienam iPhone īpašniekam!

iphone uzlādeNevienam no mums noteikti nepatīk tas brīdis, kad izlādējas telefons. It īpaši, ja tas notiek brīžos, kad mobilais telefons ir visvairāk nepieciešams. Tādos brīžos paaugstinās mūsu dusmu līmenis un daudzi bieži vien atceras laikus, kad nebija izgudroti viedtālruņi, bet to laiku mobilie telefoni vismaz kalpoja ilgāk un baterija tik ātri neizlādējās. Tomēr nevajadzētu nokārt degunu – piedāvājam pāris pavisam vienkāršus padomus, kas ļaus daudz ātrāk uzlādēt savu telefonu. Tas noteikti ir noderīgi tad, ja nav laika ilgi lādēt telefonu, jo jāsteidzas uz darbu, skolu vai citur.

Airplane mode ieslēgšana

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā ir iespējams mobilo telefonu uzlādēt daudz ātrāk ir Airplane mode ieslēgšana. Ieslēdzot šo opciju, automātiski izslēdzas bezvadu savienojums, tādā veidā telefons patērē daudz mazāk enerģijas. Tas attiecīgi ļauj telefonu uzlādēt daudz ātrākā laika posmā, jo nepatērēs tik lielu jaudu, kā tad, ja ir ieslēgts bezvadu savienojums.

Telefona vāciņa noņemšana

Iphone bieži vien ir jutīgi pret siltumu. Un tad, kad mobilie telefoni uzkarst, tad liek tiem strādāt dubultā. Tiek uzskatīts, ka telefonu vāciņi liek telefonam uzkarst mazliet vairāk. Tieši šī iemesla dēļ, kad uzlādē telefonu, vislabākais variants būtu telefona vāciņa noņemšana.

Neizmanto telefonu

Ļoti vienkāršs padoms – kad uzliec telefonu lādēties, neaiztiec to! Ja uzliksi lādēt telefonu, bet ik pēc minūtes sāksi skatīties telefonā, tas palēninās uzlādes procesu.

Sienas lādētājs

Kad lādē telefonu, tad vislabāk ir izmantot to lādētāju, kas atrodas sienā. Šādi lādētāji sniedz lielāku spriegumu, nekā USB vai, piemēram, uzlādes vāciņš. Tādā veidā būs iespējams daudz ātrāk uzlādēt telefonu, lai varētu atkal to izmantot.

Šie ir paši vienkāršākie padomi, kas ļaus ikvienam iPhone lietotājam daudz ātrāk uzlādēt savu telefonu, it īpaši tad, kad nav daudz laika, ko veltīt mobilā telefona lādēšanai. Piekritīsi, ka šādi paņēmieni daudz ātrāk ļauj uzlādēt telefonu, lai to atkal varētu izmantot. Nākamreiz, kad nepieciešams ātri uzlādēt telefonu – noteikti izmanto kādu no šiem padomiem!