Kā pieteikties Ferratum patēriņa kredītam?

patēriņa kredītsJa esi saskāries ar naudas problēmām, tad viss, kas Tev ir jādara, jāatrod vienkāršs risinājums, kur aizņemties nepieciešamo naudas summu. Šajā gadījumā iesakam izvēlēties Ferratum patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts būs lielisks veids, kā risināt tavas finansiālās problēmas. Tam pieteikties ir ļoti vienkārši un ātri.

Ferratum patēriņa kredītu vari iegūt aizpildot pavisam īsu pieteikuma veidlapu mājaslapā www.Ferratum.lv. Nebūs nekādas nepieciešamības doties uz klientu apkalpošanas centru, bet vari to izdarīt no jebkuras vietas izmantojot datoru vai mobilo telefonu, vai kādu citu ierīci, kas ir pieslēgta internetam.  Pieteikuma laikā Tev būs jāievada tādi dati, kā vārds, uzvārds, personas kods, adrese un informācija par Taviem ienākumiem un izdevumiem. Protams neaizmirsti arī izvēlēties aizdevuma apjomu un atmaksāšanas periodu, kuru varēsi izvēlēties pats. Lai varētu pabeigt pieteikumu patēriņa kredītam, Tev būs jāveic tikai viens maksājums 0.01 eiro apmērā priekš identifikācijas nolūkiem. Pēc pieteikuma nosūtīšanas, tas tiks izskatīts 15 minūšu laikā un, ja Tavs pieprasītais apjoms būs atbilstošs Tavām finansiālajām iespējam, tad pēc šīm 15 minūtēm jau saņemsi naudas summu savā kontā. Atšķirībā no citām bankām, kuras piešķir patēriņa kredītu, šeit par pieteikuma izskatīšanu netiks piemēroti nekādi maksājumi. Tas pats attiecināms uz naudas izmaksu.

Ferratum mājaslapā vari sīkāk iepazīties ar visiem nosacījumiem, kurus ir jāievēro, lai pieteiktos patēriņa kredītam. Viens no svarīgiem kritērijiem, kuru vajadzētu ievērot ir vecums. Ja neesi vēl sasniedzis 25 gadu vecumu, tad būs vien jāskatās uz kādu citu kredīta veidu. Un runājot par citiem kredītu veidiem, Ferratum piedāvā arī īstermiņa aizdevumus un kredītlimitu, kuriem nav 25 gadu ierobežojums, bet gan šie aizdevumi pieejami jau no 21 gada vecuma. Par tiem vari izlasīt mājaslapā, kur viss ir ļoti īsi un vienkārši izskaidrots.

Ja atbilsti vecuma kritērijiem, tad nevajadzētu aizmirst arī par kredītvēsturi un regulāriem ikmēneša ienākumiem, kurus Tev ir jānorāda pieteikuma formā. Ja neesi pildījis citas finansiālās saistības jau pirms tam, un Tev ir slikta kredītvēsture, tad ļoti iespējams, ka Tev arī pieprasīto kredīta apjomu var nepiešķirt, kā arī var nepiesķirt kredītu vispār. Tā ir viena no galvenajām lietām, kuru vērtē kredīta izsniedzēji. Tas parāda cilvēka attieksmi pret kredītsaistībām un to laicīgu pildīšanu.

Atkarībā no paša vajadzībām un situācijas varēsi izvēlēties aizdevuma apjomu, kurš ir no 50 līdz 1500 eiro. Kā atmaksas termiņš tiek piedāvāts 1 gads vai arī no sešiem mēnešiem. Jo lielāku apjomu un atmaksas termiņu izvēlēsies, jo lielāka būs kopējā atmaksājamā summa. Aizdevuma atmaksu neatkarīgi no termiņa, kurš ir izvelēts būs jāveic fiksētos ikmēneša maksājumos. Nebūs jāveic nekādi papildus maksājumi. Tikai kredīta kalkulatorā sarēķinātā ikmēneša summa, kas ir atkarīga no aizdevuma apjoma un atmaksas perioda, kuru pats pirms tam esi izvēlējies.

Atceries, ka obligāti ir jābūt atvērtam bankas kontam kādā no Latvijas bankām un Tev ir noteikti jābūt aktīvām mobilā telefona numuram, uz kuru zvanot Tevi var sasniegt, lai pieteiktos patēriņa kredītam.

Pirms aizņemies patēriņa kredītu, Tev noteikti vajadzētu izvērtēt atmaksas iespējas. Ja jums rodas kādas neskaidrības pieteikšanās procesā, droši kontaktējies ar klientu apkalpošanas speciālistu, kurš Tev palīdzēs noskaidrot visas Tavas neskaidrības.

Patēriņa kredīts ir ļoti piemērots, ja pats vēlaties plānot savas finanses un aizdevuma termiņus.