Ja pērkam KASKO polisi internetā?

compensa.lv kasko polise internetāIkdienā, kad vienkāršāk ir pāris reizes paklikšķināt peli, nekā ieguldīt ilgāku laiku, lai meklētu nepieciešamo informāciju, preci vai adresi ārpus tīmekļa, protams, izvēlamies neskaitāmus pakalpojumus un iespējas, ko mums piedāvā internets. Piemēram, vēlos iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi. Zinu, tikai to, ka iegādājoties KASKO, apdrošinu savu auto pret negadījumiem un nodrošinos, ka neparedzētu situāciju gadījumā nenāksies vērt vaļā pašai savu maciņu auto remontam – par to parūpēsies apdrošinātāji. Bet, cik maksā polise, no kā atkarīga tās cena, kā to iegādāties, kam jābūt līdzi, nepieciešamam, nodrošinātam un galu galā, kurš apdrošinātājs piedāvā labāku cenu un nosacījumus? Jautājumu ir daudz, un, jā, vienkāršākais veids, kā atrast atbildes uz visiem radušajiem jautājumiem ir meklēt tās internetā.

Sākot meklēt informāciju, saprotu, ka dažādi apdrošinātāji piedāvā nedaudz atšķirīgus KASKO apdrošināšanas polises piedāvājumus, kā arī vērtē tieši manam auto piedāvājamo KASKO pēc atšķirīgiem kritērijiem. Vienam būtisks kritērijs var būt motora tilpums, citam apdrošinātājam ne tik ļoti. Tomēr polises cena ir atkarīga no tā, kādas ir apdrošinātāja prasības, izskatot manu pieteikumu KASKO polisei. Tad kā izvēlēties apdrošinātāju? Vienkārši, sākam ar vienkāršāko – skatoties pēc cenas.

Online KASKO kalkulators – teorētiski, vienkāršākā iespēja, kā salīdzināt dažādu apdrošinātāju piedāvājumus pēc cenām. Kad esmu ievadījis visus prasītos datus un ticis pie kalkulatora rezultāta – skatos pēc cenas, ko piedāvā apdrošinātāji. Tālāk, jau orientējoties pēc piedāvājuma varu sākt pētīt tos apdrošinātājus, kas iepatikušies labāk. Jā, varu arī turpat uz vietas caur izvēlēto kalkulatoru iegādāties KASKO – neko nepētot, papildus informāciju nemeklējot, vienkārši pēc pāris klikšķiem nosūtot savu izvēlēto pieteikumu. Tomēr tas nav izdevīgākais variants, kā iegādāties KASKO internetā. Pērkot KASKO caur kāda starpnieka piedāvāto kalkulatoru, maksāju arī šai starpnieku firmai. Tāpēc labāk izmantoju kalkulatoru tikai kā salīdzinājuma rīku, lai gūtu ieskatu par apdrošinātāju piedāvājumu.

Tālāk prātīgāk ir doties uz pašu apdrošinātāju mājaslapām, izskatīt piedāvājumu un prasības, izmantot KASKO kalkulatoru vai pieteikuma formu tieši pašas apdrošināšanas kompānijas mājaslapā un nosūtīt to. Diezgan īsā laikā apdrošinātājs ar mani sazinās un tad jau var turpināt diskusiju par KASKO piedāvājumu tieši man un manam auto, sekojot vairākiem apdrošinātāja parametriem.  Manuprāt, tieši šis ir izdevīgākais veids, kā iegādāties KASKO polisi internetā. Varbūt tas prasīs nedaudz vairāk laika nekā tikai dažus peles klikšķus, tomēr būšu pārliecināts, ka esmu ticis pie labāka piedāvājuma, nepārmaksājot un iegūstot pilnīgāku informāciju par to, kāda KASKO apdrošināšanas polise man nepieciešama.

Vairāk informācijas lasi šeit – http://www.compensa.lv/content_lv/casco.html