Izvēlies labāko ātro aizdevumu!

smscredit.lv atrais kreditsPatreiz starp ātrajiem aizdevējiem pastāv ļoti liela konkurence, jo šo aizdevuma veidu izsniedz vairāk nekā desmit aizdevēji. kredīti pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā procentu likme, maksimālais pieejamais kredīta apjoms, atdošanas laiks un citiem. lielais piedāvājums sniedz lielākas iespējas Latvijas iedzīvotājiem atrast sev piemērotāko un izdevīgāko risinājumu. Tiesa, jo vairāk iespēju izvēlēties, jo vairāk jautājumu – kurš ātrais aizdevums ir izdevīgāks un kā atrast tieši to, kas vajadzīgs?

Lai izvēlēties labāko būtu ātrāk, vispirms definājiet, kāds aizdevums jums ir vajadzīgs. Atrodiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

•   Cik liels kredīts jums ir vajadzīgs?

•   Kādam ir jābūt tā atmaksas laikam?

•   Cik drīz jums kredīts ir vajadzīgs?

Ātrais aizdevums ir kā radīts gadījumiem, kad jums vajadzīgs salīdzinoši mazs aizdevums īsam laikam. Ja jums nav nozīmīgi tas, cik ilgā laikā saņemat kredītu, varbūt jums piemērotāks būs bankas izsniegts, nevis ātrais kredīts

Tā kā ātrais kredīts ir salīdzinoši mazs aizdevums, tas nav paredzēts vērienīgu ieceru realizēšanai. Kredīta summa vizbiežāk ir līdz dažiem simtiem latu, tāpēc tas ir izmantojams tādiem tēriņiem, kā neliels pirkums, atlaižu piedāvājuma izmantošana, ikdienas izdevumi un citi. Pāris ātrie kredītdevēji gan piedāvā kredītus, kuru maksimālā summa var būt līdz 1000 vai 1500 latiem.

Ātrie kredīti savā starpā atšķiras ne tikai ar lielāko pieejamo apmēru, bet arī ar termiņu, kādā tie ir jāatmaksā. Lielākā daļa ātro aizdevumu ir jāatdod viena mēneša laikā. Jāpiebilst gan, ka ir arī vairāki izņēmumi, kad maksimālais kredīta atmaksas laiks ir līdz 12 vai pat 24 mēnešiem garš. Ātrie aizdevumi lielākajā daļā gadījumu var būt pieejami laikā no 10 vai 15 minūtēm līdz vairākām stundām.

Piesakies aizdevumam ar 0 % likmi!