Izlasi!

webhosting garmtech.lv lv ātrsJau no 2001. gada Latvijas interneta tehnoloģiju pasaulē ir atrodams drošs uzņēmums Garm Technologies, kas savus piedāvātos pakalpojumus ir sniedzis jau vairāk kā pieciem tūkstošiem klientu ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.Vietnē www.garmtech.lv ir dota iespēja iepazīties ar uzņēmuma dotajiem pakalpojumiem un cenām, kas iepriecinās ikvienu, kas savus pakalpojumus vēlas reklamēt virtuāli.virtuālajā pasaulē galvenais ir piedāvājums, nevis cena, kas nozīmē to, ka nav ieteicams izvēlēties lētāko piedāvājumu komplektu, jo tas var būt nederīgs Jūsu mājaslapas darbības nodrošināšanai.Izvēloties vietņu mitināšanas pakalpojumus, kas ir derīgi vietnes saturam, apmeklētājiem, noslogotībai un citiem būtiskiem aspektiem, tiek nodrošināta lapas ilgtspējīga un nepārtraukta darbošanās.

Aptuveni 5 tūkstoši klienti, jau 13 gadus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, Garm Technologies uzskata par savu hostinga nodrošinātāju.Garm Technologies piedāvātie vietņu mitināšanas pakalpojumi un izcenojums ir ērti apskatāmi mājas lapā www.garmtech.lv, turklāt visi piedāvājumi apvienoti paketēs, kas nodrošinās kvalitatīvu mājas lapas uzturēšanu un pieejamību no jebkuras vietas pasaulē. IT sfērā strādājošie, aicina izvēlēties pakalpojumus pēc kopējā piedāvājuma, nevis izcenojuma.|Nozares lietpratēji Atbilstoši hostinga pakalpojumi mājas lapas specifikai, nodrošina labāku lapas kvalitāti, pieejamību un nodrošina lapas ilgstošu darbību.

PIEDĀVĀJUMS

Garmtech.lv hostings tiek piedāvāts trīs dažādās pakalpojumu paketēs, kas katra ir atbilstoša noteiktam mājas lapu veidam, piemēram, Alpha ir lētākais komplekts, kas sevī ietver pamata interneta vietņu mitināšanas piedāvājumus, kas nodrošina mājas lapas nepārtrauktu darbību, par ļoti zemu ikmēneša maksu. Uzņēmums piedāvā trīs dažāda veida pakalpojumu komplektus, no kuriem Alpha ir vislētākais un nodrošina mājas lapas darbību par pievilcīgi mazu ikmēneša maksu.VietnesPar nedaudz dārgāku ikmēneša cenu, ir pieejams pakalpojums Beta.Gamma ir nedaudz dārgākā, taču vispilnīgākā un advancētākā vietņu mitināšanas pakalpojumu pakete, ko piedāvā garmtech.lv.  Gamma ietver ļoti daudz pakalpojumus, kas nodrošina vitnes ilgtspējīgu darbību visu diennakti, un lapas īpašniekam nebūs jāuztraucas par to, ka tās darbība varētu būt traucēta un nauda izmesta vējā.

Lētākā vietnes mitināšanas pakalpojumu komplektācija saucās Alpha, un tā, par zemusamaksu, nodrošina pamata funkcijas lapas darbībai.Lapas uz servera tiek uzstādītas bez papildu maksas, turklāt, iesakām nebaidīties no zemajām cenām.Nākošais pakalpojumu piedāvājums ir Beta, kā sastāvā ir jau daudz vairāk komponentu, kas nodrošina kvalitatīvu vietnes mitināšanu.Gamma ir visdārgākā, taču arī izdevīgākā komplektācija, ko piedāvā Garm Technologies. Hostings, kas veikts ar Gamma paketē iekļautajiem pakalpojumiem, nodrošina drošu, kvalitatīvu un nepārtraukti pieejamu vietni.

SSD DATU NESĒJI

IT nozare ir tā, kas nedrīkst atpalikt attīstībā, jo tehnoloģijām pilnveidojoties, ir nepieciešams nodrošināt nepārtrauktu attīstību, lai spētu saviem klientiem nodrošināt jaunākos un modernākos risinājumus mājas lapu mitināšanā un  serveru nomā un uzturēšanā.

Lasi vairāk par hostingu ŠEIT!